Amazon, NFT Planlarını İstemeden Bir Fatura E-Postasında ‘Sızdırdı’

4
1
0
0
0
Kripto para verilerini ve haberlerini paylaşan platform CoinDesk, Silikon Vadisi devi Amazon’un kendilerine gönderdiği bir e-posta üzerinde yeni NFT planlarını açıkladı.

Geçtiğimiz Cuma günü kripto para veri ve haber platformu olan CoinDesk’in editörlerinden biri olan Nikhilesh De, Amazon üzerinden resmi bir e-posta aldı. Bu e-posta üzerinde Amazon, dijital tokenlerin ve NFT galerisinin varlığını kabul etti.

İşin garip yanı bu e-postanın gönderilme amacı bu değildi. E-posta, Nikhilesh De’nin Amazon Prime Video aboneliğinin otomatik olarak yenilenmesinin ardından gönderildi. Gelin e-postada ne yazıyor hep beraber göz atalım.

‘Dijital tokeniniz artık galerinizde’

Amazon’un Web3 planlarına dair ufak bir bakış attığımız bu e-postada tam olarak şunlar yazıyor:

“İyi haber! Siparişiniz tamamlandı ve dijital tokeniniz artık galerinizde. Unutmayın, kilidi açılana kadar bu tokeni satışa çıkaramazsınız. Eğer tokeninizin 72 saat içerisinde kilidi açılmazsa lütfen Müşteri Hizmetlerine ulaşın. Aynı zamanda bir NFT’yi satışa çıkarabilmek için öncesinde satıcı olarak giriş yapmanız gerekmektedir.”

Amazon'un yakında kendi NFT pazar yerini piyasaya sürmeyi planladığına dair söylentiler haftalardır ortalarda dönüyordu ancak şirket, henüz bu planlar hakkında kamuoyuna resmen bir açıklama yapmamıştı. Dolayısıyla bunun istemeden veya yanlışlıkla gerçekleşen bir olay olduğu düşünülüyor.

Kaynak : https://www.coindesk.com/web3/2023/03/24/amazons-nft-plans-teased-in-a-receipt-mailed-friday-afternoon/?utm_medium=referral&utm_source=rss&utm_campaign=headlines
4
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
1
0
0
0