Binance Türkiye'den Bitcoin'in 14. Yaş Gününe Özel Etkinlik: 20 Kişiye 25 BUSD Hediye Edilecek!

11
4
0
0
0
Bitcoin Türkiye, 14. yaş gününe özel bir webinar düzenleyecek. Katılımcılar, toplam 500 BUSD ödül kazanma fırsatı bulacak.

3 Ocak 2009’da halka açıldıktan, kripto para sektörünün atası ve günümüzün en değerli birimi Bitcoin, bugün 14. yaşını kutluyor. Bitcoin’in yeni yaşı tüm dünyada kutlanırken, dünya devi kripto para borsası Binance’in Türkiye ayağı da özel bir etkinlik düzenleyecek.

Binance Türkiye, Bitcoin Genesis Günü’nün 14. yıldönümüne özel uzman isimlerin katılacağı bir webinar düzenleyecek. Webinarda, ilk BTC bloğunun 3 Ocak 2009’da piyasaya sürülmesinin ardından yaşanan değişim ve yeni gelişmeler ile geleceğin dünyası anlatılacak.

Bitcoin Türkiye’nin webinar’ında kimler yer alacak?

binance türkiye webinar

  • Blockchain Metaverse Akademi Kurucusu Devrim Danyal
  • Blockchain Veri Analiz Platformu
  • CryptoQuant’ın Türkiye Topluluk yöneticisi ve Araştırmacı Burak Tamaç
  • Uzman Coin Kurucusu ve Gazeteci Burak Köse
  • Kripto Sözlük Kurucusu Eren Caner

Webinar’a katılanlar ödül kazanabilecek:

Webinarda; katılımcılara etkinlik konuları ile ilgili bazı sorular yöneltilecek. Soruları doğru yanıtlayan katılımcılar çeşitli ödülleri kazanma şansı elde edecek. Etkinlikte toplam 500 BUSD değerinde ödül dağıtılacak.

Binance Türkiye’nin webinar’ı nereden takip edilebilir?

Binance Türkiye’nin webinar’ı, Binance Türkiye’nin YouTube kanalı ve Binance Live üzerinden yayınlanacak. Webinar, bu akşam saat 19.00’da başlayacak.

11
4
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
11
4
0
0
0