Black Panther 2 İçin İlk Yorumlar Paylaşıldı! İşte İzleyenlerin İlk Tepkileri

16
3
2
1
0
11 Kasım'da vizyona girecek Black Panther: Wakanda Forever için ilk yorumlar geldi. Gala sonrası gelen yorumların neredeyse tamamı olumluydu.

2020 yılında kaybettiğimiz Chadwick Boseman’ın ardından ilk bağımsız Black Panther filmi olacak olan Black Panther: Wakanda Forever, iki hafta sonra vizyona girecek. Uzun süredir beklenen film, fragmanlarıyla büyük heyecan yaratmayı başarmışken bugün filme ilk tepkiler geldi.

Black Panther: Wakanda Forever’ın gala gösterimine katılan eleştirmenler, film hakkındaki ilk yorumlarını Twitter’dan paylaştı. Gelen yorumlardan pek çoğu, filmin oldukça iyi olduğu yönündeydi. Gelin, eleştirmenlerin yorumlarına bakalım:

Black Panther: Wakanda Forever'a gelen ilk tepkiler:

black panther wakanda forever

"Wakanda Forever, kapsam ve ölçek olarak Black Panther'dan daha büyük, ancak hikayesi aynı zamanda Marvel'in en samimi ve içten hikayelerinden biri. Kesinlikle bir Çizgi Roman Filmi, ancak süper kahramanlıklar ve gösteriden ziyade kederi ve yas sürecini merkezleyen bir film."

black panther wakanda forever

"Wakanda Forever harika! Coogler, duygusal bir yumruk içeren ve ilgili dünya temalarını etkili bir şekilde keşfeden duygulu, harika bir devam filmi sunuyor. Boseman'ın mirasına güzel bir övgü. Letitia ve Tenoch harika ve jenerik ortası sahnesi gerçekten hareketli."

black panther wakanda forever

"Wakanda Forever, Avengers: Endgame'den bu yana en iyi Marvel filmi. Kapsam, kamera çalışması, oyunculuk ve ekrandaki ve ekran dışındaki ham duygular baştan sona hissedilebilir! İşte özlediğim Marvel! Bütün gece kalbimde tek bir söz vardı; VAY..."

black panther wakanda forever

"Wakanda Forever, Chadwick Boseman'ın mirasına güzel bir katartik övgüdür. Bize anıtsal etkisini ve gerçekten hala burada bizimle olduğunu hatırlatıyor. Gurira, Bassett, Wright & Thorne'dan harika performanslar. Huerta İNANILMAZDI. Rihanna'nın şarkısını ve Ludwig'in müziğini sevdim."

black panther wakanda forever

"Wakanda Forever, Chadwick & T'Challa'yı onurlandırıyor. DUYGUSAL, GÜÇLÜ VE GÜZEL. Tenoch harika, hemen dikkatinizi çekiyor. MCU Namor'a hoş geldiniz. Riri, Peter Parker benzeri enerji enerjisiyle eğlenceli. Aksiyon, 4. Aşama bağlantıları ve bazı sürprizler. Sevdim."

black panther wakanda forever

"Wakanda Forever, tam olarak olmasını umduğum katartik bir deneyim, Wakandalıların aynı şeyi yapmak için savaşmasını izlerken kederimizi aşmamıza yardımcı oluyor. Namor'un girişi inanılmazdı, hikaye acı tatlı ve duygu yüklü sürprizlerle dolu."

black panther wakanda forever

"Black Panther Wakanda Forever, güçlü bir film ve Chadwick Boseman'a büyük bir övgü. Hiç böyle bir çizgi roman filmi olmamıştı. Her yerde gerçekten güçlü performanslar var. Namor'un motivasyonları biraz zayıftı ve filmin akışını hissettim, ancak benim için hala 4. Aşamanın zirvesine doğru."

black panther wakanda forever

"Ryan Coogler'ın Black Panther Wakanda Forever'ı, her şeyden önce, katartik. Kayıp, miras ve iyileşme hakkında duygusal bir film. Hikaye samimi, ancak küresel güç mücadeleleri ve saray entrikalarıyla dolu. Tenoch Huerta'nın Namor'u umduğumdan daha iyi bir GÜÇ. Tartışacak çok şey var."

Tabii yukarıdaki yorumlardan ve geçmiş deneyimlerden de tahmin edebileceğiniz üzere, gala sonrası yorumlar genellikle filmi pohpohlamak için yapılıyor. Bunun son örneğini de Black Adam'da görmüştük. Film hakkındaki "gerçek" eleştirilerse önümüzdeki günlerde gelecektir. Film, 11 Kasım'da vizyona girecek.

Black Panther: Wakanda Forever fragmanı:

16
3
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
16
3
2
1
0