Daniel Radcliffe, En Sevdiği Harry Potter Filmini Açıkladı

81
18
10
7
5
Bu sene 20. yıl dönümünü kutlayan Harry Potter, milyonlarca kişinin hâlâ en sevdiği filmler arasında yer alıyor. Bu seriyle ünlenen ve daha sonra kendine sağlam bir oyunculuk kariyeri yapmaya başaran gözlüklü Harry'miz Daniel Radcliffe, seride en sevdiği filmi açıkladı.

J. K. Rowling'in aynı isimli romanlarından uyarlanan ve hem kitaplardan hem de filmlerden kendisine dünyanın en büyük hayran kitlelerinden birini oluşturmayı başaran Harry Potter serisinin yıldızı Daniel Radcliffe, ünlü bir YouTube kanalı olan Wired'e yaptığı açıklamalarda seriden sadece bir değil iki filmin favorisi olduğunu dile getirdi. 

Ünlü aktör, Harry Potter'ın 20. yıl dönümüne özel yaptığı açıklamada serinin içinde en çok sevdiği filmlerin Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı ve Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 olduğunu dile getirdi.

İlk filmde Radcliffe, henüz 12 yaşındaydı

harry potter ve ölüm yadigarları

Serinin ilk filmi, yani Harry Potter ve Felsefe Taşı yayınlandığı zaman Daniel Radcliffe henüz 12 yaşındaydı. Şu anda 32 yaşında olan aktör, yapmış olduğu açıklamada şu ifadeleri kullandı; "Pek çok kişinin favori olarak belirtmediği 5. filmi gerçekten çok seviyorum. Bu filmde Gary Oldman'la epey çalışma fırsatım olmuştu. Ve o sırada biraz daha büyümüştüm bu yüzden bunu daha çok beğenebiliyordum. Ama izlemek açısından muhtemelen sonuncusu en iyisi."

Kaynak : https://www.indyturk.com/node/409691/k%C3%BClt%C3%BCr/daniel-radcliffe-en-sevdi%C4%9Fi-harry-potter-filmini-a%C3%A7%C4%B1klad%C4%B1
81
18
10
7
5
Emoji İle Tepki Ver
81
18
10
7
5