2
1
0
0
0

Telefonların ileri teknolojilere sahip olması ve haliyle de pahalı olması sebebiyle telefonlarda aranan başlıca özelliklerden biri de sağlamlık olarak karşımıza çıkıyor. Bu konuda dünyanın en iyilerinden biri olduğunu iddia eden CAT S61 elimize ulaştı.

Sağlamlığının yanı sıra farklı özelliklere de sahip olan telefon, bünyesinde metre, termal kamera ve hava kalitesi sensörü gibi özellikleri de barındırıyor.

Bulunduğunuz ortamdaki sıcaklık farklarını inceleyebildiğiniz termal kamerayla birlikte nesnelerin sıcaklığını renklerle ya da direkt olarak dereceyle de ölçebiliyorsunuz. Termal kameranın yanı sıra telefonun arka tarafında bulunan lazer sensörüyle 8 metreye kadar ölçüm yapmak da mümkün.

Son olarak yanında bulunan ızgaralar aracılığıyla havayı da kontrol edebilen cihaz, belirli ölçümler yaparak size soluduğunuz havanın kalitesini de aktarabiliyor. Tabii ki telefonun tüm özellikleri de bunlarla sınırlı değil.

Dünyanın en sağlam telefonu olduğunu iddia eden CAT S61'in inceleme videosunda telefonun tüm özelliklerine değinmeye çalıştık. O yüzden lafı daha da fazla dolandırmadan sizleri, S61'in incelemesini yaptığımız videomuzla baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler dileriz.

2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0