Köpek Balığı Haftasını Kutlayan The Suicide Squad'dan King Shark'lı Tanıtım

14
7
3
1
1
Warner Bros'un yeni DCEU filmi The Suicide Squad'ın vizyona girişine bir aydan kısa bir süre kala firma, filmde olması beklenen karakterleri tanıtmaya devam ediyor. Filmden son tanıtılan karakter, hayranların çok sevdiği Nanaue/King Shark oldu.

Son yıllarda sinema perdesini çizgi romanlardan ya da kitaplardan uyarlanan filmler doldurmuş durumda. Özellikle çizgi roman yayıncılığının iki devi Marvel ve DC, uzun yıllardır sahip oldukları markaları izleyicilerle buluşturuyor.

Bu yapımların DCEU tarafındaki son film ise The Suicide Squad olacak. Filmin çıkışına bir aydan kısa bir süre kala Warner Bros reklam kampanyalarını hızlandırmış durumda. Bu amaçla yaptıkları yeni bir paylaşım, filmdeki karakterlerden biri olan King Shark'a odaklanıyor.

Köpek balığı haftası

Paylaşımı görüntüleyemiyorsanız buraya tıklayın.

Discovery kanalında haftalık program odaklarından biri de köpek balıklarına odaklanacak. Nanaue/King Shark karakterinin tanıtım videosunu paylaşmak için bu haftayı kullanan Warner Bros, Twitter'da da bir paylaşımda bulundu.

"Kral Köpek Balığı iseniz, her hafta KöpekBalığıHaftası… TheSuicide Squad 6 Ağustos'ta sinemalarda ve sadece HBOMax'ta" ifadelerinin yer aldığı paylaşım bir de kısa video ile süsledi. King Shark'ın geçmişinin çizgi romanlara uygun olduğunu da bu videoda gördük.

The Suicide Squad filminde, DCEU'nun en çok ölüm yaşanan hapishanesi olan ve süper suçluların tutulduğu Bell Reve'e geri dönüyoruz. Bu hapishanedeki süper kötülerden oluşturulan yeni bir ekip, Corto Maltese adasında bir dövüşe gidiyor. Ekipte ise Bloodsport, Peacemaker, Captain Boomerang, Ratcatcher 2, Savant, King Shark, Blackguard, Javelin ve tabii ki Harley Quinn yer alıyor.

Kadroda yeni yüzler

suicide squad

İlk filmden bu yana ekipteki karakterlerin bir kısmı değişmiş durumda. Bu da kadroda yeni yüzler göreceğimiz anlamına geliyor. Bir önceki filmde gördüğümüz Amanda Waller (Viola Davis), Harley Quinn (Margot Robbie), Rick Flag (Joel Kinnaman), Captain Boomerang (Jai Courtney) bu filmde de yer alacak. 

Yeni filmde ekibe katılacak karakterler ise Polka-Dot Man (David Dastmalchian), King Shark (Steve Agee), Ratcatcher 2 (Daniela Melchior), Bloodsport (Idris Elba), Peacemaker (John Cena), T.D.K. (Nathan Fillion), Blackguard (Pete Davidson), Javelin (Flula Borg), Mongal (Mayling Ng), The Thinker (Peter Capaldi), Savant (Michael Rooker), Sol Soria (Alice Braga) ve Weasel (Sean Gunn) olacak. 

Kaynak : https://comicbook.com/dc/news/the-suicide-squad-king-shark-teaser-shark-week/
14
7
3
1
1
Emoji İle Tepki Ver
14
7
3
1
1