• Anasayfa
  • Oyun
  • Flight Simulator 2020 İçin Godzilla Modu Oluşturuldu

Microsoft Flight Simulator'e Dev Bir Godzilla Ekleyen Mod Geliştirildi

39
17
2
1
0
Nexus Mods, Microsoft Flight Simulator 2020 için etkileyici bir mod oluşturdu. Bu mod, en bilindik kurgusal canavarlardan Godzilla'yı oyuna ekliyor. Modu ekledikten sonra San Francisco Körfezi'ne giderseniz, Godzilla'yı tatmin edebilecek büyüklükte görebilirsiniz.

Teknoloji devi Microsoft'un geçtiğimiz haftalarda yayınladığı yeni simülasyon oyunu Flight Simulator 2020, bugüne dek en çok grafik kalitesiyle konuşuldu. Bing Harita'nın anlık verileriyle oluşturulan gerçekçi harita ve oldukça etkileyici grafiklere sahip olan Microsoft Flight Simulator 2020, sahip olduğu kaliteyle mod geliştiricilerin de iştahını kabarttı. 

Pek çok oyun için geliştirdiği ilginç modlarla adını duyurmayı başaran Nexus Mods, Microsoft Flight Simulator 2020 için oldukça ilgi çekici bir mod oluşturdu. Oluşturulan bu mod, dünyanın en bilindik kurgusal canavarlarından olan Godzilla'yı Flight Simulator 2020'ye ekliyor. Mod sayesinde oyuncular, uçak kullanırken iyi bir şekilde ölçeklendirilmiş Godzilla'yı görebiliyorlar.

Microsoft Flight Simulator 2020'ye eklenen Godzilla işte böyle görünüyor

Microsoft Flight Simulator 2020

Geliştirici ekip, bu modu oluştururken 2014 yılında tasarlanan Godzilla'yı tercih etmiş. Oluşturdukları Godzilla tasarımını San Francisco Körfezi'nin tam ortasına ekleyen ekip, bu sayede havacılık tutkunu oyunculara benzersiz bir deneyim sunuyor. Eğer sizler de bu modu kullanmak isterseniz, modu yükledikten sonra 37.792394 -122.378850 koordinatlarına ulaşmanız yeterli. Godzilla, tüm ihtişamıyla sizleri bekliyor olacak.

Godzilla

Geliştirici ekip, bu modun son olmayabileceğinin de sinyallerini veriyor. Sergio Perea tarafından yapılan açıklamalarda, modun beğenilmesi durumunda Empire State binasına tırmanmaya çalışan King Kong'un tasarlanabileceği ifade ediliyor. Ancak bunun gerçekleşebilmesi için, modun indirme sayısının geliştirici ekibi tatmin edecek düzeyde olması gerek. Microsoft Flight Simulator 2020 için oluşturulan Godzilla modunu hemen indirmek isterseniz, burada bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Kaynak : https://www.pcgamesn.com/microsoft-flight-simulator/mod-godzilla
39
17
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
39
17
2
1
0