Netflix, Fatih Terim Belgeselinin Yayın Tarihini Duyurdu [Video]

43
7
7
0
0
Netflix, Fatih Terim Belgeselinin Yayın Tarihini Duyurdu [Video]
Netflix Türkiye, geçtiğimiz yıl duyurulan Fatih Terim belgeselinin yayın tarihini bugün açıkladı. Platform, belgeselden bir fragman da paylaştı.

Netflix, geçtiğimiz yılın mayıs ayında Fatih Terim’in belgeselinin geleceğini duyurarak pek çok futbolseveri heyecanlandırmayı başarmıştı. Tabii bu durum futbolseverler arasında bir tartışmaya da yol açarken, belgeselin yolu da uzun zamandır gözleniyordu. Netflix Türkiye, en sonunda meraklı bekleyişin sona ereceği tarihi açıkladı.

Netflix Türkiye, 'TERİM' adıyla yayınlanacak Fatih Terim belgeselinin yayın tarihini paylaştığı fragmanla birlikte açıkladı. Paylaşımında “Futbolcu, kaptan, hoca, baba, dede, imparator Fatih Terim” ifadelerine yer veren Netflix’in paylaştığı Fatih Terim belgeseli fragmanı şu şekildeydi:

Fatih Terim belgeseli fragmanı:

Fatih Terim belgeseli TERİM, 15 Eylül'de Netflix'te yayınlanacak.

Fatih Terim kimdir?

4 Eylül 1953 tarihinde Adana'da doğan Fatih Terim, futbolculuk kariyeri boyunca Ceyhanspor, Adana Demirspor, Galatasaray ve A Milli Takım formalarını giydi. Galatasaray'da 11 yıl boyunca 327 maça çıkan Terim, bu süreçte bir şampiyonluk elde edemedi.

Teknik direktörlük kariyerine Ankaragücü'nde başlayıp Göztepe'de devam ettikten sonra 1996 yılında Galatasaray'ın başına geçen Terim, futbolculuk kariyeri boyunca şampiyonluk kazanamadığı Galatasaray'da ironik bir şekilde gelir gelmez dört şampiyonluk üst üste kazandı. Fatih Terim, kariyeri boyunca 8 Türkiye Ligi şampiyonluğu, 4 Türkiye Kupası şampiyonluğu, 3 Türkiye Süper Kupa şampiyonluğu ve 1 UEFA Kupası şampiyonluğu elde etti. Terim, uzun yıllar boyunca Türkiye millî takımının da teknik direktörlüğünü üstlendi.

43
7
7
0
0
Emoji İle Tepki Ver
43
7
7
0
0