'Atatürk' Dizisinin Kadrosuna Sürpriz Bir İsim Dahil Oldu: La Casa de Papel'in Helsinki'si Geliyor!

67
12
7
5
0
Disney Plus'ta yayınlanacak olan ve merakla beklenen 'Atatürk' dizisinin kadrosuna bugün beklenmedik bir ismin katıldığı haberleri geldi. Birsen Altuntaş'ın haberine göre; La Casa de Papel'in sevilen oyuncusu Darko Peric, Atatürk dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Yaklaşık 2 ay kadar önce ülkemizde yayın hayatına başlayan Disney Plus, ülkemizde birçok sevilen isimle anlaşmalar yapmış ve yeni yapımlarıyla şimdiden adından söz ettirmeye başlamıştı. Ülkemiz de dahil olmak üzere yurt dışında pek çok yerde yeni yayın hayatına başlayan Disney Plus, abone sayısında da büyük bir artış yaşayarak Netflix’i geride bıraktı. 

Ülkemizde de büyük bir heyecan yaratan Disney Plus yapımlarının başında şüphesiz ki Atatürk projesi geliyor. Sevilen oyuncu Aras Bulut İynemli’nin başrolünde yer alacağı yapımın geçtiğimiz günlerde yayın tarihi açıklanmış ve adeta heyecan tavan yapmıştı. Bugün ise Atatürk dizisinin oyuncu kadrosuna beklenmedik bir ismin katıldığı duyuruldu. 

Disney Plus'ın birbirinden çeşitli yapımlarına ulaşmak ve abone olmak için buraya tıklayabilirsiniz!

La Casa de Papel’in Helsinki’si Atatürk dizisinde! 

la casa de papel helsinki Atatürk dizisinde

Tüm dünyayı ekran başına kilitleyen La Casa de Papel dizisinin Helsinki karakterini hatırlarsınız. Helsinki karakterine hayat veren Sırp asıllı Darko Peric, diziyle birlikte büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştı. Birsen Altuntaş’ın haberine göre dünyaca ünlü oyuncu Darko Peric’in yeni projesi, merakla beklenen Atatürk dizisi oldu.  

Dizinin kadrosuna dahil olan Peric, daha önceki açıklamalarında da Türkiye’yi sevdiğinden bahsetmiş, hatta Helsinki dışında bir il ismi seçecek olsa ‘İstanbul’ olacağını söylemişti. Bu nedenle de Peric’in Atatürk dizisinin kadrosuna dahil olması çok da şaşırtıcı değil. Ancak Darko Peric’in dizide hangi karaktere hayat vereceği henüz belli değil.  

Disney Plus'a hemen abone olmak ve Marvel, Star Wars evrenleri dahil tüm dizi ve filmlere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz!

Emma Watson’ın da Atatürk dizisinin kadrosuna dahil olduğu iddia edilmişti: 

Ali Rıza Efendi’yi canlandıracak isim: 

Enver Paşa karakterini canladıracak isim 'Sarp Akkaya'

Kaynak : https://www.birsenaltuntas.com/dizi/aras-bulutlu-ataturk-dizisine-la-casa-de-papel-bombasi/8389/
67
12
7
5
0
Emoji İle Tepki Ver
67
12
7
5
0