İzleyenleri İkiye Bölen Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri Dizisi, Çıkar Çıkmaz Rekor Kırdı: İşte İlk Günündeki İzlenme Sayısı

25
9
2
1
1
2 Eylül’de Amazon Prime Video’da yayınlanan Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinin ilk günkü izlenme sayıları açıklandı. Dizi, çıkar çıkmaz rekor kırmayı başardı.

2 gün önce Amazon Prime Video’da vizyona giren ve Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin öncesini anlatan Güç Yüzükleri dizisi, gündemden düşmek bilmiyor. Her ne kadar şu ana dek çoğunlukla olumsuz eleştirileriyle gündeme gelmiş olsa da dizinin hakkını vermek gerek.

Çünkü Amazon, dev bütçeye sahip dizisinin ilk günündeki izlenme sayısını açıkladı. Açıklanan rakamlara göre Güç Yüzükleri çıkar çıkmaz bir rekor kırdı. Gelin olayın detaylarına hep beraber göz atalım.

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri, Amazon'un rekorunu kırdı

Amazon Prime Video, Rings of Power dizisinin ilk 24 saat içerisinde ne kadar izlendiğini açıkladı. Dizi, yayınlandığı ilk gün olan 2 Eylül’de 25 milyondan fazla izleyiciye ulaştı. J.R.R. Tolkien'ın eserlerinden esinlenen Güç Yüzükleri, bu konuda dev platformun diğer yapımlarını geride bırakarak açılış günü izlenme rekorunu kırdı.

Amazon’un bu diziyle ne kadar uzun yıllardır uğraştığını ve ne kadar büyük bir yatırım yaptığını biliyoruz; dolayısıyla bu başarıyı da hak ediyor. Tabii bu başarıyı elde etmesi demek diziyi herkesin beğenerek izlediği anlamına gelmiyor.

Milyonlarca Yüzüklerin Efendisi hayranının , uzun yıllar bekleyiş içerisinde olduğu için diziye bu kadar ilgi göstermesinin oldukça normal olduğunu söyleyebiliriz. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak : https://comicbook.com/tv-shows/news/lord-of-the-rings-amazons-rings-of-power-major-record-25-million/
25
9
2
1
1
Emoji İle Tepki Ver
25
9
2
1
1