• Anasayfa
  • Mobil
  • A20e ile A20'nin Tasarımları Neredeyse Aynı Olacak

Samsung Galaxy A20e ve A20, Tasarım Olarak Neredeyse Aynı Olacak

13
7
1
0
0
Samsung geçtiğimiz hafta Galaxy A20 üzerindeki sır perdesini açmıştı. Şimdiyse Galaxy A20e adıyla önceki telefonun bir tık altı performansa sahip yeni bir telefon daha tanıtması bekleniyor.

A20e, Samsung’un Birleşik Krallık sitesinde geçtiğimiz ay listelenmişti. Bugün ise A20e’ye ait olduğu söylenen birkaç kılıf görüntüsü sızdırıldı ve dolayısıyla telefonun tasarımı hakkında da bilgi sahibi olmuş olduk.

Sızdırılan kılıflardan anladığımız kadarıyla A20e ile A20 birbirine tasarımsal olarak çok yakın olacak. Ön tarafta damla çentik tasarımı kullanılacak ve arkasındaysa sol üst köşede bizi çift kamera karşılayacak. Kameraların yanı sıra telefonun arkasında bir LED flash ve oval parmak izi okuyucu da bulunacak.

Telefonun sağ tarafında ses açma kısma ve bir de güç düğmesi bulunacak. Alt tarafa geldiğimizdeyse bir adet microUSB girişi ve 3,5 mm kulaklık girişi bizleri karşılıyacak.

Samsung’un 10 Nisan’da yapmayı planladığı bir Galaxy A serisi etkinliği olacak. Biz de A20e’nin bu etkinlikte resmiyete kavuşmasını dört gözle bekliyoruz.

Kaynak : https://www.gsmarena.com/alleged_galaxy_a20e_case_renders_show_it_will_look_similar_to_the_a20-news-36301.php
13
7
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
13
7
1
0
0