• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung SpaceSelfie'nin İlk Selfiesi Uzaya Gönderildi

Samsung, SpaceSelfie Kampanyasının İlk Selfiesini Uzaya Gönderdi

20
4
3
1
1
Samsung ve Cara Delevingne, "SpaceSelfie" kampanyası kapsamında ilk selfieyi uzaya gönderdi. Şirket, Galaxy S10 5G'yi özel balonla stratosfere göndererek kullanıcılarının fotoğraflarını uzayla buluşturacak.

Samsung, ekranında kullanıcılarının selfie'leri olan Galaxy S10 5G'yi özel bir balonla stratosfere göndereceği uzay görevini daha önce açıklamıştı. Şirket, "SpaceSelfie" adını verdiği kampanyanın tanıtım yüzü olan ünlü aktris ve model Cara Delevingne'nin ilk selfiesinin uzaya gönderildiğini açıkladı.

Cara Delevingne'nin uzay giysisi içinde gönderdiği ilk eğlenceli selfie, artık uzayda. Ayrıca ünlü model yaptığı açıklamada, "Samsung SpaceSelfie'nin öncüsü olmaktan onur duyuyorum! Uzaya gidecek ilk grup selfie'sini çekmek istedim. Hayranlarımın uzayda bize katılmasını ve kendi SpaceSelfie'lerini çekmelerini sabırsızlıkla bekliyorum." dedi.

Samsung SpaceSelfie

Cara tarafından çekilen grup selfiesinde İtalyan rapçi, şarkıcı ve söz yazarı Fedez ve Zara Larsson da yer aldı. Samsung'un kullanıcıların selfielerini uzaya göndereceği Galaxy S10 5G, arkasında dünya manzarası olacak şekilde bir başka kamerayla da görüntülenecek.

Böylelikle telefonun ekranında resmi olan kullanıcılar, Dünya'mızın arka planda olduğu unutulmaz fotoğraflara sahip olacaklar. S10 5G'de görünecek fotoğraflar rastgele seçilecek ve sahibinin sosyal medyada paylaşması için Dünya'ya geri gönderilecek. 

Selfie, portre ve grup fotoğraflarının yanı sıra evcil hayvan resimleri de kabul ediliyor. Samsung'un SpaceSelfie kampanyasına sadece belirli ülkelerden katılım kabul ediliyor ancak ne yazık ki Türkiye listede yer almıyor.

Kaynak : https://news.samsung.com/global/cara-delevingne-and-samsung-unveil-the-worlds-first-selfie-sent-into-space-at-star-studded-event-in-london
20
4
3
1
1
Emoji İle Tepki Ver
20
4
3
1
1