Sıfır Bir Dizisinin Cengo'su, Uyuşturucu Operasyonunda Gözaltına Alındı

173
26
3
2
2
Sıfır Bir dizisinin Cengo'su Cengizhan Yurdutek, Adana narkotik polisinin düzenlediği bir operasyonda gözaltına alındı. Edinilen bilgilere göre dizinin sevilen oyuncusu, adliyede sorgulandıktan sonra ev hapsi cezasına çarptırıldı.

Geçtiğimiz yıllara damgasını vuran "Sıfır Bir" isimli dizinin sevilen isimlerinden Cengizhan Yurdutek, Adana narkotik polisinin düzenlediği bir operasyonda gözaltına alındı. Düzenlenen operasyon kapsamında, dizinin "Cengo"su olarak bilinen Yurdutek'e ek olarak 3 kişinin daha gözaltına alındığı açıklandı.

Adana Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nün, söz konusu operasyonu "7 Temmuz"da gerçekleştirdiği açığa çıktı. Konuyla ilgili yapılan açıklamalarda, daha önce hakkında yakalama kararı çıkarılmış olan Yurdutek'in de aralarında olduğu toplam dört kişinin yakalandığı belirtildi. Belirlenen adreslere düzenlenen eş zamanlı operasyonlarda, yüklü miktarda uyuşturucu da yakalandı.

Uyuşturucu maddenin yanı sıra silah da yakalandı

Sıfır Bir Cengo

Adana narkotik polisinin düzenlediği operasyon kapsamında, yüklü miktarda uyuşturucu madde ile 2 adet pompalı tüfeğe de el koyulduğu ifade edildi. Uyuşturucu maddelerin zanlıların ev ve araçlarında yakalandığı duyuruldu.

Aralarında Sıfır Bir'in Cengo'sunun da bulunduğu zanlılar, emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasından sonra adliyeye sevk edildiler. Edinilen bilgilere göre Cengizhan Yurdutek ile Serkan A.'ya ev hapsi verilirken, Hüseyin Ö. isimli zanlı tutuklandı. Bulut M. isimli zanlının ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldığı öğrenildi.

Kaynak : https://t24.com.tr/haber/sifir-bir-in-cengo-su-cengizhan-yurdutek-uyusturucu-operasyonunda-gozaltina-alindi,964744
173
26
3
2
2
Emoji İle Tepki Ver
173
26
3
2
2