Kedi Simülasyon Oyunu Stray, Gerçek Kedi Köpekleri Çıldırttı: Ekrana Atlayan da Var Yumruk Atan da... [Video]

47
4
2
1
1
Geçtiğimiz gün çıkış yapan, bir kediyi oynadığımız Stray, evcil hayvan sahiplerinin zor anlar yaşamasına neden oldu. Oyundaki karakterimizi gören kedi ve köpeklerimiz, ekranlara atlamaya ve ekranları yumruklamaya başladı.

Yayınlanan videolarıyla oyun dünyasının gözünü anında üstüne çekmeyi başaran Stray, geçtiğimiz gün tüm platformlarda çıkış yaptı. Bir kedi olarak oynadığımız oyun, oyunculardan genel olarak olumlu yorum toplamayı da başardı. Öte yandan oyun, evinde kedi veya köpek besleyenler içinse ufak bir kıskançlık krizi yaşattı.

Evinde Stray oynamaya karar veren kedi ve köpek sahipleri, bir anda ekranlarına tıslayan, sıçrayan ve ekranları dövmeye başlayan kedileri ve köpekleriyle karşılaştı. Pek çok hayvan sahibi de bu kıskançlık ve alanını savunma krizini kayıt altına alarak sosyal medyada paylaştı. Gören herkesi güldüren o anlardan bazıları da şu şekildeydi:

Ev kedilerinin Stray ile imtihanı:

Bonus:

stray

"Hey PlayStation, benim Stray'im çalışmıyor. Gördüğünüz gibi her tuşa basıyorum ama oyun yanıt vermiyor. Bu bilinen bir hata mı? Teşekkürler!"

Kaynak : https://www.polygon.com/23271835/stray-cat-dog-videos-tiktok-twitter
47
4
2
1
1
Emoji İle Tepki Ver
47
4
2
1
1