Strateji Türündeki Yeni Terminator Oyunundan Oynanış Görüntüleri Geldi [Video]

11
1
0
0
0
Slitherine, 2021’de duyurulan ancak bir türlü çıkış yapamayan gerçek zamanlı strateji oyunu Terminator: Dark Fate – Defiance’ın oynanış görüntülerini paylaştı. Oyunun 2023 sonlarına doğru piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Oyun devi Slitherine tarafından geliştirilen strateji oyunu Terminator: Dark Fate – Defiance, 2021 yılının sonlarında resmen duyurulmuştu. En başta 2022 yılında çıkacağı belirtilse de oyun geçtiğimiz yıl çıkış yapmadı.

O günden bu yana da Terminator: Dark Fate – Defiance hakkında herhangi bir açıklama bulunmuyordu. Bugün ise nihayet oyun hakkında yeni bilgiler geldi. Slitherine, yapımdan oynanış görüntüleri paylaştı.

Terminator: Dark Fate – Defiance, 2023 sonlarına doğru çıkacak

Tüm zamanların en popüler serilerinden biri olan Terminator’ün 2019 yılında çıkan Terminator: Dark Fate filminden esinlenen oyun, gerçek zamanlı strateji (RTS) türünde olacak. Yapım, seriden aşina olduğumuz gibi makinelerle insanların savaşını konu edinecek.

Geliştiriciler, oyunda John ve Sarah Connor gibi klasik karakterlere güvenmek yerine kendi hikâyelerini anlatmak istediklerini belirtiyor. Bunun yanı sıra T-800 de dahil birçok tanıdık ögenin yer alacağı da söyleniyor.

Oyuncular, Terminator: Dark Fate – Defiance’ın tekli oyuncu modunda ABD ordusundan geri kalanlardan oluşan Founders isimli bir grubun üyesi Alex Church’ün yerine geçecek. Oyunda ABD haritasında gezinirken yeni askerleri yanınıza alabilecek ve onları savaşta kaybettiklerinizin yerine alabileceksiniz. Ayrıca askerleri görevlerle de almak mümkün olacak.

Slitherine, Terminator: Dark Fate – Defiance’ın kesin çıkış tarihi hakkında bir bilgi paylaşmazken oyunun 2023 sonlarına doğru çıkacağını söylüyor.

Terminator: Dark Fate – Defiance’ın oynanış görüntülerinin paylaşıldığı etkinliğe aşağıdan ulaşabilirsiniz (19:24’ten itibaren başlıyor)

 

Kaynak : https://www.gamewatcher.com/news/terminator-dark-fate-defiance-gameplay-reveal
11
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
11
1
0
0
0