WhatsApp'a, Kanal Yöneticilerinin İşini Kolaylaştıracak Bir Özellik Geliyor: Performans Analizi Yapılacak

3
2
1
0
0
WhatsApp'ın yeni bir özelliği üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Daha çok kanal yöneticileri için olan bu özellik, bir kanalın performans analizinin yapılmasını sağlayacak.

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın yeni bir özellik üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Uygulamanın "2.24.13.10" kodlu Android beta sürümünde ortaya çıkan yeni özellik, kanal yöneticilerin işini kolaylaştıracak gibi görünüyor.

WhatsApp'ın üzerinde çalıştığı yeni özellik, kanallarla ilgili detaylı analizler sunulmasını sağlayacak. Buraya giren kanal yöneticisi, paylaşımların kaç kullanıcıya ulaştığı ve kanalın takip edilme performansı gibi istatistiklere ulaşabilecek. Ancak bu özellik, tüm son kullanıcılar tarafından görünmeyecek. Sadece kanal yöneticileri bu özellikten faydalanabilecekler.

WhatsApp'ın yeni özelliği işte böyle görünecek:

WhatsApp

Henüz geliştirme aşamasında olan bu yeni özelliğin WhatsApp'ın kararlı sürümüne ne zaman geleceği belli değil. Ancak WhatsApp'ın Kanallar özelliğini önemsediği zaten biliniyor. Hâl böyle olunca özelliğin yakın bir gelecekte kullanıma sunulma olasılığı var.

WhatsApp'ın yeni özelliğiyle ilgili aktarabileceklerimiz şimdilik bu kadar. Konuyla ilgili yeni bir gelişme yaşanması hâlinde sizleri yeniden bilgilendireceğiz.

Kaynak : https://wabetainfo.com/whatsapp-beta-for-android-2-24-13-10-whats-new/
3
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
2
1
0
0