Herhangi Bir Program İndirmeden, Ücretsiz Word - JPG Çevirme Nasıl Yapılır?

2
0
0
0
0
.doc uzantılı DOC ya da .docx uzantılı DOCX yani Word dosyası ile .jpg uzantılı JPG dosyası iki farklı formata sahip olsalar bile zaman zaman formatlar arasında dönüştürme işlemi yapmak gerekebilir. Gelin Word - JPG çevirme nasıl yapılır yakından bakalım ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz internet sitelerinden bazılarını görelim.

.doc uzantılı DOC ya da .docx uzantılı DOCX dosyaları, Microsoft Word uygulamasında hazırladığımız metin belgelerini saklar. .jpg uzantılı JPG dosyaları ise görüntüleri saklamak için kullandığımız bir dosya formatıdır. Biri metin, biri görsel için kullanılan iki farklı dosya formatı olarak görünmelerine rağmen zaman zaman bazı kullanıcıların Word - JPG çevirme işlemi yapması gerekiyor. 

Word - JPG çevirme işlemi sonrası .doc ya da .docx dosyanız, bir .jpg dosyasına dönüştürülerek aslında bir metinden görsel haline getiriliyor. Dosya formatı değiştikten sonra üzerinde düzenleme yapamayacağınız için orijinal dosyayı her zaman saklanamanız öneriliyor. Gelin Word - JPG çevirme nasıl yapılır yakından bakalım ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz internet siteleri ile öne çıkan özelliklerini görelim.

Programsız, ücretsiz, online olarak Word - JPG çevirme nasıl yapılır? İşte kullanabileceğiniz internet sitelerinden bazıları:

  • Word 2 JPG
  • Convertio
  • Any Conv
  • Aspose
  • Online Convert Free
  • Word to JPEG
  • PDF Mall
  • word.to
  • Mi Conv

Dosyaları sıkıştırmanız da mümkün: Word 2 JPG

Word 2 JPG

Word - JPG çevirme işlemini tamamen ücretsiz olarak gerçekleştireceğiniz Word 2 JPG internet sitesi, kullanıcılarına Dropbox üzerinden ya da Word dosyasının bağlantısı üzerinden de dönüştürme işlemi yapma imkanı sunuyor. İnternet sitesi üzerinden dilerseniz Word dosyalarını PDF formatına, PDF dosyalarını JPG formatına dönüştürebilir ya da JPG dosyalarınızı sıkıştırıp boyutunu küçülterek çok daha kolay saklayabilir ve paylaşabilirsiniz. 

Word 2 JPG internet sitesini kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Aklınıza gelen her formatta işlem yapın: Convertio

Convertio

İnternet dünyasının en popüler dosya format değiştirme hizmetlerinden bir tanesini sunan Convertio üzerinden kolayca Word - JPG çevirme işlemi yapabilirsiniz. Küçük bir detay, site üzerinden DOC değil DOCX dosya formatındaki dosyalar üzerinden dönüştürme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz ancak Word uygulaması üzerinden dosyanızı DOCX formatında çıkarabileceğiniz için büyük bir sorun oluşturmayacaktır. Zaten 2007 sürümü ile birlikte Word dosyaları DOCX formatında kaydedilmeye başladı.

Convertio internet sitesini kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Alemin en hızlı dönüştürücülerinden: Any Conv

Any Conv

Any Conv internet sitesi, kullanıcılarına en basit ve kolayca kullanabilecekleri Word - JPG çevirme hizmetlerinden bir tanesini sunuyor. İnternet sitesini açtıktan sonra tek yapmanız gereken dönüştürmek istediğiniz dosyayı sürükleyip bırakmak ya da Dosya Seç butonu üzerinden arayüze yüklemek. Saniyeler içerisinde Word dosyanız JPG dosyasına dönüştürülecek. Üstelik yüklemiş olduğunuz belgeler bir saat içerisinde otomatik olarak siliniyor. 

Any Conv internet sitesini kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Hızlı, kullanışlı ve güvenli: Aspose

Aspose

Aspose internet sitesi üzerinden cihazınızda yüklü olan dosyalarla Word - JPG çevirme işlemi yapabileceğiniz gibi dilerseniz Dropbox ya da Google Drive gibi bulut depolama alanlarında yüklü dosyalarınızı da kullanabiliyorsunuz. Site üzerinden tek seferde en fazla 10 dosya ile işlem yapabiliyorsunuz. Dosyaların boyutları maksimum 10 MB olmalıdır. Dönüştürme işleminden 24 saat sonra yüklemiş olduğunuz dosyalar Aspose sunucularından kalıcı olarak siliniyor. 

Aspose internet sitesini kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Bulut depolama alanlarındaki dosyalarınızı kullanabilirsiniz: Online Convert Free

Online Convert Free

Adından bile bu işlerin ustası olduğu belli olan Online Convert Free internet sitesi üzerinden başta Word - JPG çevirme işlemi olmak üzere aklınıza gelen gelmeyen her türlü dosya formatı arasında dönüştürme işlemi yapabiliyorsunuz. Çevirme işlemi için cihazınızda yüklü olanların yanı sıra Dropbox ve Google Drive gibi bulut depolama alanlarında yüklü olan dosyalarınızı da kullanabilirsiniz. Üstelik yüklemiş olduğunuz dosyalar 24 saat içerisinde sitenin sunucularından otomatik olarak siliniyor. 

Online Convert Free internet sitesini kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Onlarca dosyayı aynı anda dönüştürün: Word to JPEG

Word to JPEG

Word to JPEG, pek çok farklı dosya formatı arasında dönüştürme işlemi yapabileceğiniz bir hizmet sunuyor. Sitede Word, JPEG, JPG, PDF, WebP, HEIC gibi dosya formatları arasında çevirme işlemi yapmanız mümkün. Site üzerinden tek seferde en fazla 20 dosya üzerinde işlem yapabiliyorsunuz. Dönüştürdüğünüz dosyaları dilerseniz tek tek, dilerseniz toplu olarak ZIP dosyası şeklinde indirebilirsiniz. 

Word to JPEG internet sitesini kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Yüzlerce farklı dosya formatı desteği: PDF Mall

PDF Mall

Adında PDF olduğuna bakmayın, PDF Mall internet sitesi üzerinden Word - JPG çevirme başta olmak üzere PDF, XLS, TXT, RTF, HTML, PNG, JPG, XLSX, DOC gibi pek çok farklı dosya formatı arasında dönüştürme işlemi yapabiliyorsunuz. Cihazınızdakilerin yanı sıra Google Drive ve Dropbox depolama alanlarında yüklü dosyalarınızı da kullanabileceğiniz PDF Mall, dönüştürme işlemi sonrası yüklemiş olduğunuz bütün dosyaları sunucularından silerek tam güvenlik sağlıyor. 

PDF Mall internet sitesini kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Dosyalarınızı bir bütün olarak dönüştürmeniz mümkün: word.to

word.to

word.to internet sitesi, adından da anlaşılacağı üzere kullanıcılarına Word dosyalarını aklınıza gelen gelmeyen pek çok farklı dosya formatına dönüştürme imkanı veriyor. Siteyi açtıktan sonra dönüştürmek istediğiniz Word dosyasını sürükleyip bırakmanız ya da Dosyaları Seç butonu ile arayüze yüklemeniz yeterli. Yüklemiş olduğunuz tüm dosyalar işlemden 24 saat sonra otomatik olarak siliniyor. Word dosyasını sayfa sayfa ya da bir bütün olarak dönüştürmeniz mümkün. 

word.to internet sitesini kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Geniş seçeneklerle hızlı dönüştürme: Mi Conv

Mi Conv

Mi Conv internet sitesi, kullanıcılarına sade ve kullanışlı bir arayüz üzerinden Word - JPG çevirme hizmeti sunuyor. Maksimum 75 MB boyutundaki dosyalarınızı maksimum 20 saniyede çevireceğini söyleyen site üzerinden 3D, video, arşiv, ses, görüntü, e-kitap, belge, e-tablo, CAD, yazı tipi ve CBS barındıran dosyalarınız ile hangi formatta olursa olsun dönüştürme işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. 

Mi Conv internet sitesini kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Programsız, ücretsiz, online olarak Word - JPG çevirme nasıl yapılır sorusunu yanıtlayarak kolayca kullanabileceğiniz internet sitelerinden bazılarını listeledik. Listemizde daha önce kullanmış olduğunuz internet siteleri varsa deneyiminizi yorumlarda paylaşabilirsiniz. 

2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0