Avengers Yönetmenlerinden Marvel Hayranlarının Kanını Donduracak İtiraf: Gerçek 'Endgame' Bambaşkaymış…

23
8
3
3
2
Avengers serisinin yönetmenleri Russo kardeşler, Marvel Başkanı'nın Endgame için düşündüğü ilk planı paylaştı. Kardeşler, Kevin Feige'nin orijinal 6'yı öldürmek istediğini açıkladı.

Endgame ile sona eren Avengers arkı, yapılan yeni açıklamalarla her geçen gün gündeme gelmeye devam ediyor. Serinin yönetmenleri Russo kardeşler, geçtiğimiz günlerde yapımcı Jon Favreau’nun Tony Stark’ın ölümüne karşı çıktığını paylaşmıştı. Bugün, Russo kardeşlerden daha da çarpıcı bir açıklama geldi.

Happy Sad Confused podcastine katılan kardeşler, Marvel Başkanı Kevin Feige’nin Endgame için sadece Iron Man’in öldürülmesinden de öteye geçen bir hedefe sahip olduğunu paylaştı. Feige’nin bu teklifini geri çevirdiklerini söyleyen Russo kardeşler, Feige’nin teklifinin Avengers'ın orijinal 6 kahramanın öldürülmesi olduğunu açıkladı.

Sadece Iron Man değil, 6 ana karakter öldürülebilirdi:

avengers

Avengers ve Thanos arasındaki savaş hakkında konuşan Joe Russo, Infinity War’ın ardından hayranların her an her karakterin ölebileceğine inanmalarını istediğini açıkladı. Russo, bu konuda Feige’nin teklifinin tüm orijinal Avengers üyelerinin öldürülmesi olduğunu paylaştı. Russo, bu teklifi neden reddettiklerini de şu şekilde anlattı:

“Kevin aslında tüm OG'leri ortadan kaldıran bir teklifle geldi. Çok agresif olduğunu ve seyircinin bunu algılayamadığını düşündük ve aslında, film boyunca fedakârlık yapmak için bir veya iki karakter seçmek film boyunca aksiyonun durabileceği ve duygusal arınma yaşayabileceğiniz ve ardından anlatıya devam edip ardından daha fazla duygusal arınma ekleyebileceğiniz anlar yaşatabilir.”

Feige’nin öldürmeyi düşündüğü orijinal Avengers altılısı Iron Man, Thor, Black Widow, Captain America, Hulk ve Hawkeye’dan oluşuyor.

Kaynak : https://www.gamesradar.com/avengers-endgame-original-pitch-rejected-kevin-feige/
23
8
3
3
2
Emoji İle Tepki Ver
23
8
3
3
2