Binance, İki Kullanıcıyı Formula 1 Azerbaycan GP'ye Gönderecek: İşte Detaylar!

3
2
2
0
0
Binance, nisan ayında Azerbaycan'da gerçekleştirilecek Formula 1 GP için bir etkinlik başlattı. Görevleri yerine getiren iki kullanıcının tüm masrafları, Binance tarafından karşılanacak.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Türkiye'deki Formula 1 tutkunlarının gönüllerinde taht kuracağı bir etkinlik başlattı. 30 Mart saat 23.59'a kadar devam edecek bu etkinlik kapsamında verilen görevleri yerine getiren 2 Binance kullanıcısı, 28-30 Nisan
tarihleri arasında Azerbaycan’da gerçekleştirilecek olan Formula 1 yarışları için ücretsiz seyahat imkanı yakalayacak. Ayrıca bir yatırımcı da 15 adet ALPINE token kazanma şansı yakalayacak. 

Binance'in Türkiye'deki kullanıcıları için başlattığı kampanyaya katılmak oldukça kolay. Yapılması gereken tek şey Binance'in kampanya için oluşturduğu kampanya formunu doldurmak ve kendi referans kodlarıyla arkadaş davet etmek. Kayıt yaptıran üyenin de 15 USDT'lik spot işlem yapması halinde, Azerbaycan'daki Formula 1 yarışları için serüven başlamış olacak. İlk referansını en hızlı şekilde getiren kullanıcı, 15 adet ALPINE tokenin sahibi olacak.

Tüm masraflar Binance'ten

binance

Kampanya kapsamında Azerbaycan Grand Prix'i için seçilen iki Binance kullanıcısının otel, uçak ve yarış bileti ücretleri Binance tarafından karşılanacak. Böylelikle yatırımcılar, kısa süreliğine de olsa hem Azerbaycan'ı görme hem de Formula 1 tutkusunu yaşama imkanı yakalamış olacaklar. Ödülün tek bir kişi için geçerli olduğunu da belirtelim. 

Kazanan talihliler nasıl belirlenecek?

Binance'in 30 Mart gece yarısına kadar devam edecek olan kampanyası için katılım formunu doldurup referans getirmeye başlayan kullanıcılardan, en çok sayıda referans getiren ve 15 USDT'lik işlem yaptıran kullanıcı ile getirdiği referanslarda en yüksek işlem hacmine ulaşmayı başaran kullanıcı, Azerbaycan tatili için hak kazanmış olacak. Etkinlik kapsamında kura veya çekiliş gibi bir uygulama gerçekleştirilmeyecek.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi ve katılım formunu doldurmak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

3
2
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
2
2
0
0