Dwayne Johnson'ın Süper Kahraman Olduğu 'Black Adam' Filminden Yeni Fragman [Video]

21
9
4
2
0
Aksiyon filmlerinin yıldızı Dwayne Johnson'ı bir süper kahraman olarak göreceğimiz DC filmi Black Adam'dan yeni bir fragman geldi. DC hayranlarını heyecanlandıran film, 21 Ekim'de vizyona girecek.

Çizgi roman türünü sevenler ve sıkı bir Dwayne Johnson hayranı olan sinema tutkunları, yıllardır yeni bir süper kahraman filmi bekliyorlar. 3 yıldan uzun bir süre önce duyurulan ve "Black Adam" olarak isimlendirilen bu film, artık nihayet hayranlarla buluşmaya yaklaşmış durumda. Zira Black Adam, Ekim 2022'de vizyona girecek.

Şimdiyse Black Adam ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Warner Bros., DC evreni için hazırlanan bu filmin yeni bir fragmanını yayınladı. Yayınlanan fragman, Dwayne Johnson'ı başrol olarak izleyeceğimiz filmle ilgili kısa bir kesit sundu. Gelin hem filmle ilgili detaylara hem de fragmanın sunduklarına yakından bakalım.

Aksiyon filmlerinin yıldızı, bu kez bir süper kahraman olacak

Black Adam

Dwayne Johnson, bu filmde bir süper kahramanı canlandıracak. Ancak filmdeki tek süper kahraman Johnson olmayacak. Filmde DC'ye ait olan Hawkman, Dr. Fate, Cyclone ve Atom Smasher gibi karakterler de yer alacak. Yönetmenliğini Jaume Collet-Serra'nın yaptığı filmin senaryosu ise Adam Sztykiel ile Rory Haines tarafından kaleme alındı.

Dwayne Johnson, resmi Twitter hesabından Black Adam ile ilgili bir paylaşım yaptı. Bu paylaşımında dikkat çeken bir çıkış yapan ünlü oyuncu, Black Adam'ın DC için yeni bir dönemin başlangıcı olduğunu ifade etti. Ancak bu dikkat çeken çıkışın ne anlama geldiği tam olarak bilinmiyor. Black Adam'ın 21 Ekim'de vizyona gireceğini belirterek, sizleri filmin yeni fragmanı ile yalnız bırakalım.

Black Adam için hazırlanan yeni fragman:

21
9
4
2
0
Emoji İle Tepki Ver
21
9
4
2
0