God of War Oyunundan Uyarlanacak Dizide Kratos'u Oynasa Hiç Sırıtmayacak 13 Ünlü İsim

65
14
3
2
2
PlayStation'ın en sevilen oyunlarından biri olan God of War'un dizisinin geleceği geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Amazon Prime Video'nun verdiği haber üzerine de oyun severler Kratos karakterini kimi canlandıracağını merak etmeye başladı. Biz de önerilerimizi sunduk...

Henüz Amazon veya Sony tarafından Kratos'u kimin canlandıracağına ilişkin bir açıklama gelmedi. Aynı şekilde dizinin çıkış tarihi de belirsizliğini koruyor. Oyunun hayranları ise şimdiden Kratos için farklı isimleri yakıştırmaya başladı.

Birçok ünlü isim sosyal medyada Kratos ile yan yana paylaşılmaya başladı. Bu isimlere yenilerini ekleyip, işin içine biraz da eğlence kattığımızda ise ortaya keyifli sonuçlar çıktı.

Önce bir Kratos'un son oyunlardaki halini hatırlayalım.

kratos

Kratos karakteri God of War evreniyle birlikte değişti ve artık çok daha gerçekçi. Ancak karakteristik özellikleri olan vücut boyaları, kelliği, giyim tarzı ve heybetinin pek değiştiğini söyleyemeyiz. Bu sebeple serinin gelecek olan dizisinde de yine benzer bir karakter görmeyi bekleyebiliriz. 

Mesela Vin Diesel gibi... Hızlı ve Öfkeli serisiyle büyük bir hayran kitlesine ulaşan Vin Diesel, Kratos karakterine de farklı bir hava katabilir. 

vin diesel kratos

Jason Statham, rolü elinden almazsa tabii. 

jason statham kratos

Game of Thrones dizisindeki Dağ karakteriyle hatırladığımız Hafthor Júlíus Björnsson da 2 metre 6 santimlik boyuyla epey heybetli bir Kratos olabilir.

game of thrones kratos

Evet, geldik o isme... Jason Mamoa ülkemizde fazlasıyla sevilen bir oyuncu olmakla birlikte sosyal medyada Kratos için de en çok konuşulan isimlerden biri oldu. Bakalım uzun saçlı bir Kratos görecek miyiz, yoksa o güzel saçlarına kıyabilecek mi?

jason mamoa kratos

Nick Offerman geçtiğimiz günlerde Twitter'dan yaptığı paylaşımın ardından God of War hayranlarının merceğine takıldı. Pek çok kullanıcı, Offerman'ın bakışlarını ve duruşunu Kratos'a benzettiğini dile getirdi. E sonuç olarak bize de kendisini Kratos yapmak düştü.

nick offerman kratos

Bu ismi tanıyabildiniz mi? Pek çoğumuz Steve Howey'i Shameless'taki Kevin rolüyle tanımıştık. Howey'nin Kratos'a hayat vermesi durumunda kendisini tanımakta zorlanabiliriz gibi görünüyor.

shameless kevin kratos

Şüphesiz ki hepimiz Travis Fimmel'a Viking olmayı çok yakıştırıyoruz ancak Viking Kratos fikri de gayet hoş görünüyor. Üstelik kendisi bir başka oyun uyarlaması olan Warcraft filminde oynamıştı.

ragnar kratos

Şimdi "Türk isimlerden Kratos oynayabilecek isim yok mu?" diyebilirsiniz. Tabii ki var. Bayrakları asalım öyleyse.

Survivor yarışmasındaki başarısıyla ismini tüm Türkiye'ye duyuran Hasan Yalnızoğlu, sinirlenmediği sürece sempatik bir Kratos olabilir.

survivor hasan kratos

Birçoğumuzun aklında 'Yadigar Ejder' ismiyle yer edinen Adnan Ayberk hayatta olsaydı Kratos rolünü kimseye kaptırmazdı diye düşünüyoruz.

yadigar ejder kratos

Tüm Türkiye'yi güldüren Cem Yılmaz da güleryüzlü bir Kratos olabilir...

cem yılmaz kratos

Bizi güldüren isimlerden devam ediyoruz. Son dönemlerde Gibi dizisindeki İlkkan karakteriyle tanıdığımız Kıvanç Kılınç da replikleriyle Kratos'a farklı bir hava katabilir. Zira "Avcı ne kadar hile bilirse ayı o kadar yol bilir" gibi replikleri aklımıza kazınmış durumda.

gibi ikkan kratos

"Yormadan, sormadan baltamı savuracağım sadem..." diye şarkıya girecekmiş gibi beklentiye girdiğimiz bir Kratos da fena olmaz sanki. Şüphesiz Soner Sarıkabadayı da bu role doğuştan hazır.

soner sarıkabadayı kratos

BONUS: Bir şey söylemeye gerek yok. Kratos'a en farklı havayı Johnny Sins'in katacağından eminiz. 

johnny sins kratos

Tabii ki içeriğimiz boyunca Kratos olarak pek çok ünlü ismi görmüş olsak da God of War'un sevilen karakterini kimin canlandıracağı henüz açıklanmadı. Favori ünlülerimizden birinin rolü kapıp kapamayacağını ise zamanla göreceğiz. Peki sizin önerileriniz hangi ünlüler?

65
14
3
2
2
Emoji İle Tepki Ver
65
14
3
2
2