God of War Ragnarök Kapıdayken: PlayStation'dan Nostalji Dolu God of War Videosu!

15
1
1
0
0
God of War Ragnarök Kapıdayken: PlayStation'dan Nostalji Dolu God of War Videosu!
Kratos, her ne kadar gerçekten Yunan mitolojisinde bulunmasa da öyleymiş gibi hissettiren bir karakter haline geldi. Yıllar boyu God of War oynarken herkes kendini savaş tanrısı gibi hissetmiştir. God of War’ın yeni oyunu Ragnarök kapıdayken, Kratos bugüne kadar neler yaşamıştı? Gelin PlayStation’un paylaştığı videoyla hatırlayalım.

Biliyorsunuz ki God of War, 2018 yılında yeni bir hale büründü ve öncesinde alıştığımız hack&slash türündeki God of War’a veda ettik. Kratos artık yaşlanmış, daha ağır başlı, daha olgun ve çocuk sahibi bir karakterdi.

Birçok insan belki de God of War serüvenine 2018’deki oyun ile başladı. Dolayısıyla Kratos’un bugünlere kadar nasıl geldiğini merak ediyor olabilirsiniz. Bu merakı gidermek adına PlayStation’un resmi kanalında, God of War: Ragnarök’un çıkışına az bir süre kala Kratos’un İskandinav mitolojisi serüvenini özetleyen bir video yayınlandı.

Bu videoyu izleyince God of War: Ragnarök için daha da heyecanlanıyorsunuz

God of War Ragnarök’ün çıkışına sadece 3 ay kaldı, dolayısıyla Sony’nin bu tarz pazarlama stratejilerini daha sık görebiliriz. Resmi kanaldan yayınlanan bu videoda Kratos’un Zeus’u öldürdükten sonra ‘yalnız kalmak’ ve normal bir hayat sürmek için atıldığı İskandinav mitolojisi serüvenini izliyoruz.

Tahmin edebileceğiniz gibi video spoiler dolu ve Kratos’un Atreus ile olan macerasının anahtar noktalarını ele alıyor. Eğer çoktan bitirdiğiniz God of War 2018’i yeniden oynamaya üşeniyorsanız ve yeni oyun çıkmadan önce olayları şöyle bir hatırlamak istiyorsanız, bu video sizin için biçilmiş kaftan diyebiliriz.

God of War Ragnarök’ün PlayStation 5 ve PlayStation 4 için planlanan çıkış tarihi 9 Kasım 2022. Oyunun PC’ye de geleceğini biliyoruz ancak bu muhtemelen PlayStation çıkışından 1 yıl sonra gerçekleşecek. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

15
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
15
1
1
0
0