• Anasayfa
  • Oyun
  • GOG Bir 'Serious Sam' Oyununu Kısa Süreliğine Ücretsiz Yaptı

11 TL Fiyatlı Serious Sam: The First Encounter, GOG'da Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

110
79
27
11
9
Ücretsiz oyun kampanyaları ile ön plana çıkmayı başaran GOG, yeni bir ücretsiz oyun kampanyası başlattı. GOG'un yeni kampanyası, Steam fiyatı 11 TL olan "Serious Sam: The First Encounter" isimli oyunu içeriyor.

Video oyun tutkunlarının yakından takip ettiği bir platform olarak karşımıza çıkan GOG, ücretsiz oyun kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. Şimdi yeni bir kampanyayla daha karşımıza çıkan GOG, bu kez FPS türünün atalarından bir tanesi olan "Serious Sam" serisinin 2001 yılında piyasaya sürülen oyunu "Serious Sam Classic: The First Encounter"i ücretsiz olarak sunmaya başladı.

Serious Sam Classic: The First Encounter, eğlenceli bir bilim kurgu aksiyon oyunu. 2001 yılında piyasaya sürülmüş olduğu için o dönemlerin izlerini taşıyan oyun, oyunseverler tarafından da büyük bir ilgiyle takip edilmişti. Şimdi dileyen oyunseverler, artık bu oyuna ücretsiz olarak sahip olabiliyorlar.

Serious Sam Classic: The First Encounter

Serious Sam Classic: The First Encounter oyununda uzaylı işgalindeki gezegenimiz, Sam isimli karakterimiz tarafından kurtarılmaya çalışılıyor. Karşımıza çıkan insan dışındaki her şeyi yok etmeye çalışacağımız bu oyun, özellikle de yaşı büyük oyunculara o yılları hatırlatacak türden.

GOG'un yeni kampanyasıyla ücretsiz olarak sunulan Serious Sam Classic: The First Encounter, bugün her bilgisayardan oynanabilecek bu oyun. Hatta şöyle izah etmek gerekirse eğer Windows 95'le çalışan bir bilgisayara sahip olsanız bile bu oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Peki Steam'de 11 TL'ye satılan bu oyuna ücretsiz olarak erişmek için ne yapmanız gerekiyor?

Serious Sam Classic: The First Encounter

The Witcher'a GOG üzerinden ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gerekenler

  • İlk olarak kendinize bir GOG hesabı açın ya da mevcut hesabınıza giriş yapın. GOG'a kaydolmak için burada bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.
  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra burada bulunan bağlantıyı kullanın ve kampanya sayfasına erişin.
  • "Go to giveaway" yazan butona tıklayın.
  • Yönlendirildiğiniz sayfanın üst kısmında yer alan "Get it FREE" yazan yeşil renkli butona tıklayın.
  • Butona tıkladığınız bölgenin "Success" yazan bir uyarı mesajı haline geldiğini göreceksiniz. Oyun saniyeler içerisinde GOG hesabınıza eklenecek.
  • Kullanıcı adınızın yazdığı menünün altında "Games" yazan butona tıklayın.
  • Oyunu bilgisayarınıza indirin.
110
79
27
11
9
Emoji İle Tepki Ver
110
79
27
11
9