The Boys’taki Homelander Olarak Oynayabileceğiniz GTA 5 Modu [Video]

17
4
1
1
1
The Boys’taki Homelander Olarak Oynayabileceğiniz GTA 5 Modu [Video]
The Boys’un Superman vari karakteri Homelander’ı bir oyunda görmek isteseydik bu kesinlikle GTA 5 olurdu. Bir GTA 5 modcusu da bu hayali gerçekleştirmiş. İşte karşınızda tam fonksiyonel GTA 5 Homelander modu.

Amazon Prime Video’nun en popüler dizilerinden The Boys’un 3. sezonunun geçtiğimiz ay yayınlamasıyla birlikte dizi tekrar sosyal medyada gündem oldu. Hatta geçtiğimiz günlerde sizlere The Boys’un yan dizisinin geleceğini de duyurmuştuk.

Bir şey popüler olduğunda oyun dünyası ne yapar? Hemen modunu yapar. Ve muhtemelen ilk olarak GTA 5’e yapar. Bir mod geliştiricisi, The Boys’taki Homelander olarak oynayabildiğiniz bir mod geliştirdi ve işte karşınızda GTA 5: Homelander.

GTA 5: Homelander modu

The Boys, kendine ait bir video oyunu hak ediyor orası ayrı konu ancak bu GTA 5 modunda gerçekten emek var. Bu modu tasarlayan kişi aslında GTA 5’e Spider-Man, Batman ve The Hulk'un da modlarını kazandıran ünlü GTA 5 modcusu Darth Knight.

Modda uçabilen, tek bir yumrukla arabaları ve kamyonları havaya uçurabilen ve lazer gözlerle tek bir bakışla düşmanları kesebilen tam fonksiyonlu Homelander’u oynayabiliyorsunuz. GTA 5’e bu Homelander modunu yüklemek biraz çetrefilli zira yaya ve oyuncu görünüşlerini değiştirmenize yarayan bir GTA 5 istemcisi indirmeniz gerekiyor. Ancak Darth Knight’ın modun nasıl yükleneceğini anlattığı detaylı bir videosu var.

Siz GTA 5 Homelander moduyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

17
4
1
1
1
Emoji İle Tepki Ver
17
4
1
1
1