• Anasayfa
  • Mobil
  • Huawei Nova 5i, 4 Arka Kamerasıyla Görüntülendi

Huawei Nova 5i, 4 Arka Kamerasıyla Görüntülendi

15
3
1
1
0
Huawei'nin 21 Haziran'da tanıtmaya hazırlandığı telefonu Nova 5i'nin görüntüleri TENAA'ya eklendi.

Birkaç gün önce özellik listesi TENAA’da beliren Huawei Nova 5i’nin fotoğrafları da yine TENAA’da ortaya çıktı. Fotoğrafların da ortaya çıkmasıyla tasarımı kesinleşen Nova 5i, tasarım olarak Huawei P20 Lite (2019)’un arkada dört kamera bulunan sürümü diyebiliriz.

Ön panelde delik ekrana yerleştirilmiş bir ön kamerayı görebildiğimiz telefon oldukça sade bir tasarıma sahip. Çerçevede bulunan bir hoparlörün yanı sıra telefonun yanına konumlandırılmış tuşlarla birlikte Huawei’den şaşırtmayan bir tasarım ortaya çıkmış.

Kamera dizilimi görsel olarak Honor 20 Pro’yu andırsa da şirket, benzer kamera dizilimine ToF sensörünü ekleyerek P30’un ruhunu Nova 5i’ye eklemeyi tercih etmiş. Tüm bunların yanı sıra kameraların yanına konumlandırılmış bir parmak izi okuyucu da bulunuyor.

Telefon resmi olarak 21 Haziran tarihinde tanıtılacak olsa da ortaya çıkan bilgilerin dışında bir sürprizle karşılaşacağımızı düşünmüyoruz. Tabii ki Huawei’nin yeni işletim sistemini bu telefonda görürsek o zaman büyük bir sürpriz de bizleri karşılayabilir.

Kaynak : https://www.gsmarena.com/huawei_nova_5i-9727.php
15
3
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
15
3
1
1
0