ICRYPEX'ten Yatırımcılara 15 Bin TL'ye Varan "Hediye Kripto Kutusu" Kampanyası!

12
0
0
0
0
ICRYPEX, kripto para yatırımcısı olmak isteyenleri mest edecek bir kampanya başlattı. "Hediye Kripto Kutusu" isimli kampanya kapsamında yatırımcılar, 15 bin TL'ye varan hediye kripto para kutusu kazanacaklar.

Türkiye'nin en popüler kripto para borsaları arasında yer alan ICRYPEX, yatırımcı olmak isteyen tüketicilerin kaçırmaması gereken bir kampanya başlattı. "Hediye Kripto Kutusu" isimli bu kampanya, borsaya üye olan herkesin 15 bin TL'ye varan hediye kazanmasını sağlayacak. Gelin hep birlikte bu kampanyanın detaylarına yakından bakalım.

ICRYPEX'in Hediye Kripto Kutusu, dünyanın en büyük hacimlerine sahip bazı kripto para birimlerini kapsıyor. Bu bağlamda, platforma üye olup kimlik doğrulama işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Avalanche (AVAX), Shiba Inu (SHIBA) veya Dogecoin (DOGE) ile doldurulmuş bir kripto para kasası alacaksınız. Bu kasada 15 TL ile 15 bin TL arasında değişen tutarlarda kripto para bulunacak.

ICRYPEX'e katılan arkadaşlarınız için de hediye kripto kutusu kazanabilirsiniz!

ICRYPEX

Hediye Kripto Kutusu kampanyasının önemli bir avantajı var. Öyle ki ICRYPEX'e üye olup kimlik doğrulama işlemini tamamladıktan sonra platforma kazandıracağınız her yeni kullanıcı için de kutu kazanmaya devam edeceksiniz. Böylelikle cebinizden bir kuruş bile çıkmadan, büyük bir kripto para yatırımcısı haline gelebilirsiniz. 

Mevcut üyeler de unutulmadı!

ICRYPEX, Hediye Kripto Kutusu kampanyasında mevcut üyelerini de unutmadı. Daha önceden ICRYPEX'e üye olan kullanıcılar, platforma kazandırdıkları her yeni yatırımcı için hediye kripto kutusu kazanacaklar. Böylelikle yatırım miktarlarını artırmış olacaklar

Eğer siz de ICRYPEX'in 15 bin TL'ye varan hediye dağıttığı kampanyaya dahil olmak isterseniz, buraya tıklayarak borsanın mobil uygulamasına ulaşabilir, kayıt işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz.

12
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
12
0
0
0
0