James Bond'da Bir Devrin Sonunu Getirecek No Time to Die'ın Yeni Fragmanı Yayınlandı

8
3
2
1
0
Daniel Craig'in son kez James Bond olacağı No Time to Die filminin yeni fragmanı yayınlandı. 1 Ekim'de Türkiye'deki sinemaseverlere buluşacak filmin fragmanı, sektörün efsaneleşmiş serisinde hangi oyuncularla karşılaşacağımızı ve bu filmde bizleri nelerin beklediğini gösteriyor.

Koronavirüs pandemisinin derinden etkilediği sektörlerden bir tanesi de sinemaydı. Film çekimlerinin yarıda kalması şirketleri zora sokmuş, sinemaseverler en çok merak ettikleri filmlerle bir türlü tanışamamışlardı. Bu filmlerden bir tanesi de "No Time to Die" isimli James Bond filmiydi. Serinin hayranları için büyük bir önem arz eden film, maddi zorluklar ve koşulların elverişli olmaması nedeniyle defalarca ertelenmek zorunda kalmıştı.

Şimdiyse No Time to Die ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Bir süre önce çekimlerine başlanan filmin yeni bir fragmanı yayınlandı. Cary Fukunaga'nın yönetmen koltuğunda olduğu filmin fragmanı, yeni James Bond filminde bizleri nelerin beklediğini kısmen de olsa ortaya koyuyor.

Daniel Craig, No Time to Die'da son kez James Bond olacak

No Time to Die

No Time to Die'ı James Bond hayranları için özel kılan en önemli husus, James Bond ile özdeşleşen Daniel Craig. Dünyaca ünlü aktör, bu filmde son kez James Bond'u canlandıracak. Craig'e bu filmde; Ben Whishaw, Ana de Armas, Rami Malek, Lea Seydoux, Lashana Lynch ve Naomie Harris gibi isimler eşlik edecek.

No Time to Die filmini özel kılan başka bir neden de Universal. James Bond serisinde bir film ilk kez, Universal imzasıyla sinemaseverlere ulaştırılacak. James Bond hayranlarının beklentisi yüksek olsa da No Time to Die'ın bunca krizden sonra neler sunacağı, Türkiye'deki sinema tutkunları için 1 Ekim itibarıyla belli olacak.

No Time to Die için hazırlanan en yeni fragman

Kaynak : https://filmloverss.com/daniel-craigli-no-time-to-die-filminden-yeni-fragman-yayinlandi/
8
3
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
8
3
2
1
0