Monster, Oyuncuları Hem Oyuna Hem İndirime Doyuracağı Bir Buluşma Etkinliği Duyurdu: Enis Kirazoğlu ve Doch da Katılacak!

8
3
2
0
0
Monster, İzmir’in Konak ilçesinde bulunan satış mağazasında büyük bir etkinlik gerçekleştirecek. 9 Eylül’deki etkinliğe oyun dünyasının fenomen isimleri de katılacak. Etkinlik kapsamında oyun tutkunlarına sürpriz hediyeler de verilecek.

Türkiye’nin önde gelen oyuncu bilgisayarı ve ekipmanı şirketlerinden Monster, oyuncuların gönlünde taht kuracağı yeni bir etkinliğe imza atacağını duyurdu. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre “Monster X GeForce RTX Mağaza Buluşması” isimli bu etkinlik, oyunculara unutamayacakları bir gün yaşatacak.

Monster X GeForce RTX Mağaza Buluşması etkinliği, 9 Eylül’de (yarın) İzmir’in Konak ilçesinde bulunan Monster Notebook satış mağazasında gerçekleştirilecek. Saat 14:00 itibarıyla başlayacak etkinlik, gün boyunca devam edecek. Oyunseverler, bu buluşma kapsamında Monster’ın dizüstü bilgisayarlarıyla oyun oynama imkanı yakalayacaklar. Sürpriz hediyeler ve indirimler de katılımcıları bekliyor olacak.

Fenomen yayıncılar da etkinliğe katılacak!

Monster

Monster’ın oyuncuları mest edecek etkinliğine fenomen yayıncılar da katılacak. Bu bağlamda; etkinliğe katılan oyunseverler saat 14:00’te Mehmet Oğuzhan “Doch” Özyetiş, saat 16:00’da ise Enis Kirazoğlu ile tanışma fırsatı yakalayacaklar. Etkinliğe katılanlar, bu yayıncılarla birlikte GeForce RTX 3060 ekran kartının neler sunabildiğine şahitlik edecekler.

Bu arada etkinlikte hediye edilebilecek ya da bomba indirimler alabilecek Monster ürünlerini önceden incelemek isterseniz, sizleri Monster resmi internet sitesine alabiliriz. Ayrıca markayı sosyal medya üzerinden takip ederek etkinlik ile ilgili son dakika gelişmelerini de öğrenebilirsiniz.

8
3
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
8
3
2
0
0