Yüzüklerin Efendisi’nin Yönetmeni, Rings of Power Dizisi İçin İsyan Etti: "Senaryoyu Göndermediler"

23
15
3
2
0
Efsane Yüzüklerin Efendisi film serisinin yapımcısı ve yönetmeni Peter Jackson, Amazon’un çıkmasına az bir süre kalan Yüzüklerin Efendisi’nin öncesini anlatacak The Rings of Power dizisi için kendisine senaryo gönderilmediğini belirtti.

Geçtiğimiz ay boyunca dizi ve Yüzüklerin Efendisi severlerin en çok konuştuğu şey, Amazon Prime Video’nun çıkışı çok yakın olan dizisi The Rings of Power oldu. Dizinin art arda fragmanları gelmeye devam ederken efsane üçlemenin yönetmeni Peter Jackson, Amazon’dan şikayetçi oldu.

Yüzüklerin Efendisi filmlerinin yapımcısı Peter Jackson, The Rings of Power dizisi için yakarışta. Jackson, Amazon tarafından kendisinin dikkate alınmadığını belirtiyor. Gelin kendisinin söylediklerine beraber göz atalım.

“Bana senaryo henüz yok dediler”

Yüzüklerin Efendisi serisinin yönetmeni Peter Jackson, kendisinden projede yer alması istenmesine rağmen Amazon'un yaklaşmakta olan dizisi The Rings of Power'ın senaryosunu asla göremediğini söyledi.

Ünlü yapımcı ve yönetmen, verdiği bir röportajda Amazon’un kendisiyle iletişime geçtiğini ancak Jackson senaryoyu görmek istediğinde Amazon’un cevap vermediğini belirtiyor:

"Diziyle ilgilenip ilgilenmeyeceğimi sordular. Ben de 'Senaryo hazır mı?' diye sordum. Çünkü filmler için senaryo yazmanın ne kadar zor olduğunu biliyorum ve dizinin senaryosunu yazan insanları tanımıyordum. 'Hayır, henüz senaryo bizde yok ama bitirir bitirmez size göndereceğiz' dediler. Senaryonun gelmesini bekledim ama gelmedi."

Bütün bu olaylara Amazon henüz bir yanıt vermemişken Jackson, erdemli bir davranışta bulunacağını ve bunu sorun etmeyeceğini, Amazon ortaya iyi bir şey çıkarırsa kutlayacağını belirtti. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak : https://www.gamesradar.com/lord-of-the-rings-of-power-peter-jackson-scripts/
23
15
3
2
0
Emoji İle Tepki Ver
23
15
3
2
0