PC’ye PlayStation Network Entegrasyonu Gelebilir: Spider-Man’den Dosyaları Çıkarmayı Unutmuşlar!

15
5
2
0
0
Sony, PlayStation özel oyunlarını PC’ye çıkarmakla büyük bir ticari hamle yaptı ve bundan hem konsol oyuncuları hem de PC oyuncuları gayet memnun. Spider-Man’in dosyalarında keşfedilen yeni belgelere göre Sony, işi bir üst düzeye taşımayı planlıyor olabilir.

PlayStation özel oyunlarının artık PC’ye geliyor olması, PC oyuncuları için bayram havası yaratıyor. Özellikle son çıkan Marvel’s Spider-Man’in PC sürümü, birçok oyuncuyu memnun etmeyi başardı. Spider-Man’in PC’ye çıkışıyla oyuncular, daha önceki PS özel oyunlarının PC sürümlerinde rastlamadıkları bir şeye rastladı.

Bildiğiniz gibi daha önce God of War ve Days Gone da PC’ye gelmişti. Ancak Spider-Man’in PC sürümünde oyuncular, Sony’nin bir yenilik üzerinde çalıştığını düşündürecek bir şey ortaya çıkardılar. Gelin detaylara göz atalım.

PlayStation Network PC entegrasyonu geliyor olabilir

Geçen hafta PC'de piyasaya sürülmesinden bu yana hayranlar, Marvel's Spider-Man'in oyun dosyalarını araştırıyorlar. En sonunda Spider-Man’in dosyalarında PlayStation Network entegrasyonuna ilişkin yeni ipuçları keşfettiler.

Oyun dosyalarına göre Sony, PC oyuncularının PlayStation Network hesaplarını belirli oyunlara bağlamasına izin vermeyi ve bunun karşılığında ödül olarak oyun içi bonuslar sunmayı planlıyor gibi görünüyor.

Ne Marvel's Spider-Man ne de başka bir PlayStation özel PC oyunu şu anda PSN hesaplarıyla bağlantıya izin vermiyor. Dolayısıyla Spider-Man'in PC’deki dosyalarında yer alan "PSNAccountLinked" ve "PSNLinkingEntitlements" verileri oyuncuları bir hayli heyecanlandırdı.

Şu an için geliştiricilerin bu dosyaları orada unuttuğu mu yoksa bilerek mi orada bıraktığı bilinmiyor zira bir açıklama gelmedi. Ancak PlayStation Network PC’ye gelir ve başarımlar senkronize olursa gerçekten çok iyi bir özellik olur. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak : https://www.videogameschronicle.com/news/sony-could-introduce-psn-account-linking-for-pc-games-and-rewards-files-suggest/
15
5
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
15
5
2
0
0