• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy S20 Serisi One UI 2.5 Güncellemesi Alıyor

Samsung Galaxy S20 Serisi, One UI 2.5 Güncellemesini Almaya Başladı

30
2
1
0
0
Samsung, bugün yaptığı açıklamada Samsung Galaxy S20 serisi kullanıcılarının yeni One UI 2.5 güncellemesini almaya başladıklarını söyledi. Güncellemeyle birlikte One UI, yepyeni özelliklere kavuşuyor.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, iki hafta önce yeni amiral gemisi akıllı telefon serisi Samsung Galaxy Note20'yi tanıttı. Samsung'un yeni amiral gemisi serisi, Samsung Galaxy Note20 ve Galaxy Note20 Ultra olmak üzere iki akıllı telefona ev sahipliği yapıyordu.

Şirketin yeni amiral gemisi telefonları, diğer Samsung telefonlarda henüz bulunmayan kullanıcı arayüzüne sahip olarak satışa çıktı. Samsung, One UI 2.5 sürümünü Galaxy Note20 telefonlarında hazır olarak sundu. Ancak Samsung Galaxy Note20, artık One UI 2.5 kullanıcı arayüzüne sahip olan tek model olmayacak.

One UI 2.5, Galaxy S20 serisine geliyor:

samsung galaxy s20

Samsung, Galaxy S20 serisinde yer alan her üç modeli için yeni One UI 2.5 güncellemesini yayınlamaya başladı. Bununla birlikte önümüzdeki zamanlarda Samsung'un yeni kullanıcı arayüzü, şirketin diğer akıllı telefonları için de yavaş yavaş yayınlanmaya başlayacak.

Samsung Galaxy S20 için yeni yayınlanan One UI 2.5 ile birlikte Galaxy S20 kullanıcıları, kullanıcı arayüzünün getirdiği yeniliklerden faydalanmaya başlayabilecek. One UI 2.5 ile birlikte kullanıcılar, cihazlarında Pro Video modunu kullanabilecekler. Bu sayede 21:9 en boy oranında 8K videolar çekmek mümkün olacak.

samsung galaxy s20

Bununla birlikte videolarda ses kaynağı olarak telefonun kendi mikrofonu seçilebileceği gibi Galaxy Buds kulaklıklarının da mikrofonu seçilebilecek. Ayrıca destekli akıllı televizyonlarla kablosuz Samsung DeX eşlemesi, Samsung Galaxy S20'ye gelecek güncellemeyle birlikte çıkış yapacak.

One UI 2.5 güncellemesi, Wi-Fi bilgisini diğer Galaxy cihazlarla daha çabuk paylaşmak için kullanıcılara yeni bir yol sunacak. Samsung Notes uygulaması, notları ses kayıtlarıyla eşleştiren Audio Bookmark (Ses İşareti) özelliğine kavuşacak. One UI 2.5 güncellemesi, bugünden itibaren tüm Galaxy S20 kullanıcılarına gönderilecek.

Kaynak : https://www.androidpolice.com/2020/08/21/one-ui-2-5-update-now-rolling-out-to-galaxy-s20-series-with-some-note20-features/
30
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
30
2
1
0
0