Yeni Marvel Dizisi She-Hulk: Attorney at Law'dan Yepyeni Fragman Geldi (Hem de Türkçe)

21
15
3
1
1
Marvel'ın yeni dizisi She-Hulk: Attorney at Law'dan yepyeni fragman geldi. San Diego Comic Con'da gösterilen fragman, ağustosta Disney+'a gelecek olan dizide sevilen karakter Daredevil'ın da yer alacağını gösterdi.

Her yıl düzenlenen ve birçok yeni duyuruya ev sahipliği yapan çizgi roman fuarı San Diego Comic Con (SDCC), bu yıl da 21-24 Temmuz tarihleri arasında ABD’nin San Diego şehrinde yapılıyor. Dev etkinlik, Marvel Sinematik Evreni (MCU) hakkında yeni haberleri de beraberinde getiriyor. Geçtiğimiz gün fuarda duyurulan ve Disney+’da yayınlanacak bazı Marvel yapımlarını sizlerle paylaşmıştık. 

Şimdi ise Marvel’ın önümüzdeki ay bizlerle buluşacak olan yeni dizisi She-Hulk Attorney at Law’dan yepyeni bir fragman geldi. Yeni fragman, Marvel hayranlarının heyecanını tavan yaptıracak birkaç detayı içermesiyle dikkat çekiyor.

Tüm Marvel, Star Wars, Pixar ve National Geographic yapımlarına ulaşmak için bu bağlantıya tıklayarak Disney+'a abone olabilirsiniz.

She-Hulk: Attorney at Law'ın yeni fragmanı: 

Yukarıdan ulaşabileceğiniz fragmanda bol bol Jennifer Walters (She-Hulk) ve Bruce Banner (Hulk) sahnesi görüyoruz. Bruce Banner karakterinin bir Walters’ı eğitmeye çalıştığı göze çarpıyor. Bunun yanı sıra dizide neler görebileceğimiz ile ilgili birçok detay da video ile birlikte bizlere sunuluyor. Tabii Doctor Strange yapımlarından tanıdığımız Wong karakterinin fragmanda yer aldığını da belirtmeden geçmemek gerek.

Yayımlanan yeni fragmanda bunların dışında çok daha dikkat çeken bir detay bulunuyor. Videonun son saniyelerinde She-Hulk’ın yanına birinin geldiğini görüyoruz. Bu kişinin, yüzü görülmese de kıyafetinden Daredevil olduğu anlaşılabiliyor. Bu da Charlie Cox tarafından canlandırılan Daredevil’ın She-Hulk dizisinde yer alabileceği hakkındaki iddiaları doğruluyor. 

17 Ağustos 2022 tarihinde Disney+’a gelecek olan She-Hulk: Attorney at Law’ın yaratıcılığını Jessica Gao üstleniyor. Yapımın kadrosunda ise Tatiana Masa, Jameela Jamil, Mark Ruffalo, Tim Roth gibi isimler bulunuyor. Dizinin bölümlerini ise ise Kat Coiro ve Anu Vaila yönetiyor. 

Son olarak She-Hulk’ın geçtiğimiz aylarda çıkan ve ilk fragmanıyla ilgili de birkaç bilgi verelim. Bu fragman, içerdiği görsel efektlerin kalitesiz durması nedeniyle sosyal medyanın gündemine oturmuş ve eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Hatta bazı insanlar, She-Hulk’ı Shrek filmlerinden tanıdığımız Fiona karakterine bile benzetmişti. 

Yakın zamanda Marvel ile birlikte çalışanlardan gelen açıklamalar, görsel efektlerdeki bu kötülüğün nedeninin de çalışanların mutlu olmamasından kaynaklanabileceğini göstermişti. Dizinin gerçekten kötü görsel efekt içerip içermeyeceğini ağustosta göreceğiz.

Disney+'a abone olmak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

21
15
3
1
1
Emoji İle Tepki Ver
21
15
3
1
1