ETS 2’de Uzun Yolların Keyfini Sürebileceğiniz Snopy Direksiyon Seti Tavsiyeleri ve Alternatifleri

23
15
8
5
3
Onlarca farklı araba yarışı oyununda ya da ETS 2 yani Euro Truck Simulator 2 gibi araç simülasyon oyunlarında kendinizi usta bir şoför gibi hissetmek için kullanabileceğiniz Snopy direksiyon seti tavsiyelerini paylaştık ve bu direksiyon setlerine benzeyen ancak farklı özellikler sunan ürünlerden oluşan bir liste hazırladık.

Oturduğunuz yerde aksiyon dolu yarışlara katılmak için araba yarış oyunları oynuyor ya da aheste aheste yollarda dolaşmak için ETS 2; yani Euro Truck Simulator 2 gibi araç simülasyon oyunlarını tercih ediyorsanız klavye ya da oyun kolu kullanmak size yeterli gelmeyecektir. Snopy direksiyon seti ve benzeri alternatif ürünler ile oyun keyfinizi ikiye katlayabilir ve kendinizi yolların kralı gibi hissedebilirsiniz.

Snopy direksiyon seti, yarış ve simülasyon oyunları için en çok kullanılan oyun aksesuarlarındandır. Odanızın koltuğunda oturduğunuz halde bu setin içinde bulunan direksiyon, vites kolu ve pedallar sayesinde kendinizi tam olarak oyunun içinde hissedebilirsiniz. Oyun keyfinizi ikiye katlayacak Snopy direksiyon seti tavsiyelerini paylaştık ve benzer ürünlerden oluşan bir alternatif listesi hazırladık.

Snopy direksiyon seti tavsiyeleri ve alternatifleri:

 • Snopy direksiyon setleri;
  • V3 Snopy Direksiyon / 520 TL
  • V5H Snopy Direksiyon / 643 TL
  • V18 Snopy Direksiyon / 649 TL
 • Alternatif direksiyon setleri:
  • Kontorland Direksiyon Seti / 439 TL
  • Powermaster Direksiyon Seti / 517 TL
  • Speedlink DRIFT O.Z. Racing Wheel Direksiyon Seti / 534 TL
  • Logitech G G29 Direksiyon Seti / 3261 TL
  • Thrustmaster Direksiyon Seti / 4642 TL

Gerçek bir sürüş hissi: V18 Snopy Direksiyon

V18 Snopy Direksiyon

 • Fiyatı: 649 TL

V18 Snopy Direksiyon seti, Windows 95’den tutun Windows 10’a kadar tüm Windows işletim sistemi versiyonlarında uyumlu olarak çalışabiliyor. Titreşim özelliğine sahip direksiyonun üzerinde bulunan kaymaz kaplama sayesinde aksiyonun doruk noktasında bile oyun keyfiniz bölünmez. Direksiyon üzerinde bulunan 15 tuş ile oyun kontrolünü sağlayabilirsiniz. Pedalları ve vites kolu ile kendinizi gerçek bir araba kullanıyor gibi hissedeceksiniz. Ürünle ilgili söyleyebileceğimiz tek sıkıntı, titreşimi çok fazla arttırdığınızda oyunun içindeki direksiyonu da titretmesi. Ürünün Gittigidiyor sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 

Herkesin kullanımına uygun: V5H Snopy Direksiyon

V5H Snopy Direksiyon

 • Fiyatı: 643 TL

Otomatik kalibrasyon ve titreşim özelliğine sahip olan V5H Snopy Direksiyon, 180 derecelik bir dönme açısına sahip. Direksiyon şekli, pedal yapısı ve vites kolu tam olarak gerçek bir araca uygun şekilde tasarlanmıştır ve ergonomik yapısı sayesinde herkesin kullanımına uygundur. Ürün bir oyun deneyimi değil, gerçekçi bir sürüş deneyimi vaadediyor. Ürünün Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyat - performans ürünü: V3 Snopy Direksiyon

V3 Snopy Direksiyon

 • Fiyatı: 520 TL

V3 Snopy Direksiyon setinin diğer Snopy V serisi direksiyon setlerinden farkı, harici bir vites kolu parçası olmamasıdır. Bu üründe vites kolu, direksiyonun yanına yerleştirilmiş olarak kullanıcıya sunuluyor ancak bu üründe de bir pedal takımı var. Direksiyon üzerindeki tuşlar sayesinde oyun üzerinde tam hakimiyet kurmanızı sağlayan V3 Snopy Direksiyon, kaymaz gövde yapısı ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunuyor. Ürünün Gittigidiyor sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 

Pedallar tamamen metal: Thrustmaster Direksiyon Seti

Thrustmaster Direksiyon Seti

 • Fiyatı: 4642 TL

Hem PlayStation hem de PC uyumlu olan Thrustmaster Direksiyon Seti, fiyatının hakkını verir mi bilinmez, ancak kullanıcıya tamamen metalden yapılmış pedal parçası sunuyor. Üstelik pedallarda debriyaj ayrıntısı da unutulmamış. Direksiyon üzerinden oyun hakimiyetini sağlamanız için 13 tuş bulunuyor. Thrustmaster Direksiyon Setinin iç aksamı gerçek direksiyon teknolojisinden ilham alınarak oluşturulduğu için çok daha gerçekçi bir deneyim ve çok daha uzun bir kullanım ömrü sunuyor. Ürünün Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Oyunun hakimiyeti tamamen elinizde: Logitech G G29 Direksiyon Seti

Logitech G G29 Direksiyon Seti

 • Fiyatı: 3261 TL

Hem PlayStation hem de PC uyumlu olan Logitech G G29 Direksiyon Seti de pedallar konusunda metal malzeme tercih etmiş ve debriyaj ayrıntısını unutmamış. Logitech G G29 Direksiyon Setinde en dikkat çeken ayrıntı ise direksiyon üzerinde bulunan tuşlar. Özel yapısı ile gerçekçi bir sürüş deneyimi sunan bu direksiyon üzerinde bulunan tuşlar size oyunda olduğunuzu ve kontrolün tamamen sizin elinizde olduğunu hatırlatıyor. Ürünün Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 

Gerçekçi pedal deneyimi: Speedlink DRIFT O.Z. Racing Wheel Direksiyon Seti

Speedlink DRIFT O.Z. Racing Wheel Direksiyon Seti

 • Fiyatı: 534 TL

Speedlink DRIFT O.Z. Racing Wheel Direksiyon Seti de vites kolunu direksiyonun yanına yerleştirmeyi tercih eden ürünlerden bir tanesi. Yüksek sürüş hassasiyeti sunan direksiyonun yanı sıra bu ürünün pedal parçası da bir hayli ilgi çekici. Pedal parçasında kauçuk bir ekleme var. Bu sayede gerçek bir arabada pedallara basarken paspastan güç alır gibi bu kauçuk parçadan güç alarak pedallara basabiliyorsunuz. Ne kadar gerçekçi hissettirdiğini ise söylemeye gerek yok. Ürünün Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni başlayanlar için: Powermaster Direksiyon Seti

Powermaster Direksiyon Seti

 • Fiyatı: 517 TL

Açık konuşmak gerekirse Powermaster Direksiyon Seti daha çok yarış ve simülasyon oyun dünyasına yeni giren kullanıcılara hitap eden bir ürün. Plastik yapısı sağlam olsa da gerçekçi bir his vermiyor. Üstelik direksiyon üzerinde bulunan tuşlar ve direksiyonun üzerinde durduğu parça da kendinizi oyuna kaptırmanızı engelleyecektir. Ancak güçlü bir ürünle bu işlere gireyim derseniz ürünün n11 sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 

Düşük fiyata yüksek kalite: Kontorland Direksiyon Seti

Kontorland Direksiyon Seti

 • Fiyatı: 439 TL

Kontorland Direksiyon Seti, listemizdeki en uygun fiyatlı ürün olmasına rağmen hem PlayStation hem de PC uyumlu olmasıyla dikkat çekiyor. Vites kolunu da taşıyan direksiyon parçası sağlam bir kullanım sunarken, direksiyon ve pedallar plastik olmasına rağmen kaplama yapısı ile gerçekçi bir his veriyor. Direksiyon üzerindeki tuşların yerleşimi ise oldukça keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Ürünün n11 sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Aksiyon dolu yarış oyunlarının ya da Euro Truck Simulator 2 gibi simülasyon oyunlarının içinde kendini kaybetmek isteyen oyunseverler için Snopy direksiyon seti tavsiyelerini paylaştık ve benzer ürünlerden oluşan alternatifleri listeledik. Listemizdeki ürünlerin fiyatları, farklı alışveriş sitelerinde yer alan farklı kampanyalara göre değişiklik gösterebilir. 

23
15
8
5
3
Emoji İle Tepki Ver
23
15
8
5
3