Spotify'dan Bomba Kampanya: Premium Abonelik 3 Ay Ücretsiz!

20
6
3
2
0
Spotify, yeni kullanıcılar için bomba bir ücretsiz deneme sürümü kampanyası başlattı. Bu kampanya kapsamında, daha önce Premium abonesi olmamış bireysel kullanıcılar, Spotify'ı 3 ay süreyle ücretsiz kullanabilecek. Bu kampanya, Duo ve Aile paketleri için 1 ay süreyle geçerli olacak.

Dünyanın en popüler çevrimiçi müzik ve podcast platformu Spotify, bundan çok kısa bir süre önce aldığı zam kararı ile haberlerimize konu olmuştu. Şimdiyse Spotify'dan dikkat çeken bir hamle geldi. Platform, ilk kez Premium abonesi olacak kullanıcılar için ücretsiz deneme imkanı sunmaya başladı. Gelin hep birlikte, Spotify'ın ücretsiz deneme sürümü kampanyasına yakından bakalım.

Aslına bakacak olursak Spotify, geçtiğimiz dönemlerde de ücretsiz deneme sürümü kampanyaları başlatmış ve bu kampanyalarla ses getirmişti. Şimdi bunlara bir yenisi daha eklenmiş oldu. Bu bağlamda; eğer daha önce Spotify Premium üyesi olmadıysanız, çevrimiçi müzik platformunu geçici bir süreliğine ücretsiz olarak deneyimleyebileceksiniz. Sonraki süreçte ise Spotify 2022 fiyatları geçerli olacak. Spotify tarafından yapılan açıklamaya göre kampanya, 11 Eylül 2022 tarihine kadar geçerli olacak.

Bireysel kullanıcılar, Spotify Premium'u 3 ay ücretsiz kullanabilecek!

Spotify

Spotify tarafından başlatılan kampanya kapsamında bireysel kullanıcılar, ilk kez abone olacakları zaman 3 ay boyunca ödeme yapmayacaklar. Sonraki süreçte ise aylık 20,99 TL ödeyerek, Spotify Premium kullanıcısı olunacak. Spotify'ın bu teklifi, "Öğrenci" paketi için de geçerli olacak. Üniversite öğrencisi olduklarını belgeleyen kullanıcılar, daha önce Premium hesap açmadılar ise Spotify'ı 3 ay ücretsiz kullanacaklar. Sonraki süreçte ise aylık 10,49 TL ödeme yapılması gerekecek.

Duo ve Aile paketi için de 1 ay ücretsiz deneme imkanı sunulacak

Spotify'ın kampanyası, Duo ve Aile paketleri için 1 ay süreyle geçerli. Buna göre; aynı evde yaşayan 2 kişi için oluşturulan Duo paket, 1 aylık ücretsiz deneme sürecinden sonra 27,99 TL karşılığında kullanılacak. 6'ya kadar hesap oluşturulabilen Aile paketi ise 1 ay ücretsiz deneme sürecinden sonra aylık 34,99 TL karşılığında faturalandırılacak.

Spotify Premium'a hemen abone olmak ve 3 ay ücretsiz abonelik fırsatından faydalanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

20
6
3
2
0
Emoji İle Tepki Ver
20
6
3
2
0