Star Wars Hayranlarını Yıkan Haber: Marvel Patronu Kevin Feige ve Patty Jenkins'in Filmleri İptal Edildi!

7
1
0
0
0
Star Wars hayranlarının merakla beklediği Kevin Feige ve Patty Jenkins filmlerinden iptal haberi geldi.

Star Wars evreni, son üçlemeyle karşılaştığı olumsuz görüşleri The Mandalorian ve Andor dizileriyle yeniden toplamaya başlamıştı. Serinin sinema dünyasındaki geleceği içinse bazı umutlar vardı. Çünkü evrene Marvel’ın mimarı Kevin Feige ve Wonder Woman yönetmeni Patty Jenkins gibi isimler de dahil edilmişti.

Fakat Variety tarafından öğrenilen yeni bilgiler, evrenin kaderini yeniden belirsizliğe soktu. İki büyük ismin Star Wars evreni için geliştirdikleri film projelerinin iptal edildiği paylaşıldı.

Kevin Feige ve Patty Jenkins’in Star Wars filmleri gelmeyecek!

star wars

Variety’nin kaynaklardan öğrendiği bilgilere göre Disney, Patty Jenkins tarafından yönetilecek ve serinin bir sonraki filmi olacak Rogue Squadron’un fişini çekti. Üstelik bu karar, Eylül 2022’de verildi.

Kevin Feige’nin üç yılı aşkın süredir üzerinde çalıştığı projesi hakkındaysa detaylar bilinmiyor. Tek öğrenilen şey, Kevin Feige’nin artık Lucasfilm bünyesinde bir proje yönetmediği ve dolayısıyla artık rafa kaldırıldı bilgisi.

Lucasfilm’in yol haritasına göre bir sonraki Star Wars filmi Aralık 2025’te gelecek, fakat bu hangi film olacak bilinmiyor:

star wars

Lucasfilm, son paylaştığı yol haritasında bir sonraki Star Wars filmi için Aralık 2025’e işaret etmişti. Fakat Kevin Feige ve Patty Jenkins haberlerinin ardından bu tarihe ilişkin bazı endişeler de başlamış oldu. Lucasfilm, henüz konu hakkında bir açıklama yapmadı.

Öte yandan Lucasfilm bünyesinde çalışmalarını sürdüren isimler de bulunmaya devam ediyor. Lost dizisinin arkasındaki isimlerden Damon Lidelof, Oscar ödüllü Sharmeen Obaid-Chinoy, Taika Waititi ve Deadpool 3 yönetmeni Shawn Levy’nin projeleri halen geliştirilmeye devam ediyor.

Lucasfilm’in yeni yol haritasını 7 Nisan’daki Star Wars Celebration’da göstermesi bekleniyor.

Kaynak : https://variety.com/2023/film/news/star-wars-kevin-feige-patty-jenkins-movies-shelved-1235545774/
7
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
7
1
0
0
0