The Conjuring 3 Filminin Adı ve Vizyon Tarihi Belli Oldu

51
5
4
1
1
Son dönemin en sevilen korku serilerinden biri olan The Conjuring, üçüncü filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Başrollerini her zaman olduğu gibi Patrick Wilson ve Vera Farmiga’nın paylaşacağı filmin ismi ‘The Conjuring: The Devil Made Me Do It’ olarak açıklandı.

Sırasıyla Patrick Wilson ve Vera Farmiga’nın hayat verdiği paranormal araştırmacılar Ed ve Lorraine Warren çiftinin inceledikleri doğaüstü vakaları elde alan The Conjuring, ilk iki filmiyle eleştirmenlerden tam puan almayı başarmıştı. Birden fazla prodüksiyon şirketinin yaptığı Annabelle ve The Nun gibi korku spin-off’larını tek çatı altında toplayan bir evren olan The Conjuring, bu kez ana serinin üçüncü halkası ile karşımıza çıkacak. 

Geçtiğimiz nisan ayında düzenlenen CinemaCon etkinliği sırasında The Conjuring 3’ün 11 Eylül 2020’de vizyona gireceğini öğrenmiştik. Serinin arkasındaki stüdyo olan New Line tarafından yapılan açıklamada, The Conjuring serisinin üçüncü, evrenin ise yedinci filmi olacak olan yapımın ‘The Devil Made Me Do It’ olarak adlandırıldığı belirtildi. Stüdyo ayrıca söz konusu vizyon tarihini de onayladı.

korku seansı

The Conjuring: The Devil Made Me Do It, dünyaca ünlü paranormal araştırmacılar Ed ve Lorraine Warren'i bile şok eden tüyler ürpertici bir hikayeyi merkezine alacak. Ünlü çiftin dosyalarındaki en sansasyonel vakalardan birini izleyeceğimiz film, ruhu şeytani bir varlık tarafından ele geçirilen genç bir cinayet zanlısının yaşadıklarını anlatacak.

Wilson ve Farmiga, sırasıyla Ed ve Lorraine Warren rollerine geri dönüyorlar. Filmde ayrıca Ruairi O'Connor, Sarah Catherine Hook ve Julian Hilliard da yer alıyor. İlk iki The Conjuring filminin yönetmenliğini yapan James Wan, bu kez yapımcı koltuğuna geçiyor. The Curse of La Llorona’dan tanıdığımız Michael Chaves’in yöneteceği The Conjuring: The Devil Made Me Do It, 11 Eylül 2020 tarihinde vizyona girecek.

Kaynak : https://www.ign.com/articles/2019/12/08/the-conjuring-3-title-and-official-plot-synopsis-revealed-the-devil-mad-me-do-it-patrick-wilson-vera-farmiga-james-wan
51
5
4
1
1
Emoji İle Tepki Ver
51
5
4
1
1