The Walking Dead Filmleri İptal Edildi: Yerine Rick Grimes Dizisi Geliyor

30
8
4
3
2
The Walking Dead evreni yan serilerle büyümeye devam ederken, daha önce çekileceği belirtilen filmlerin yerini bir dizi alıyor. Seri Rick Grimes karakterine odaklanacak.

The Walking Dead, 2010 yılından bu yana ekranlarımızı süsleyen dizi, artık 11. sezonuna gelmiş durumda. Anlatılacak hikayenin sona yaklaşmasıyla birlikte markanın popülerliğini kullanmaya devam eden yapımcılar da bu evrendeki yeni dizi ve filmlere yöneliyor.

Bu yapımlar arasında The Walking Dead'in sevilen karakterlerinden Rick Grimes'ın yer aldığı bir üçleme yer alıyordu. Yapılan açıklamada bu seriden vazgeçildiği açıklandı. Onun yerini ise özel bir mini seri alacak. Serinin baş karakteri ise değişmeyecek.

Comic-Con'da açıklandı

rick grimes

The Walking Dead dizisinde hayranların en sevdiği karakterlerden biri olan Rick Grimes'ı canlandıran Andrew Lincoln ve Michonne Hawthorne karakterini canlandıran Danai Guirira, 22 Temmuz'da San Diego Comic-Con'daki The Walking Dead panelinde hayranların karşısına çıktı. 

İkili, daha önce çekileceği belirtilen The Walking Dead filmleri yerine bir mini dizi çekileceğini açıkladı. Her iki serinin de merkezinde Ricky Grimes ve Michonne Hawthorne karakterleri yer alacağı için hayranların istekleri de gerçekleşmiş olacak. 

Şu anda henüz ismi bilinmeyen yeni dizinin konusu da "Değişen bir dünyayla değişen iki karakterin epik aşk hikayesi" olarak açıklandı. Açıklamada Rick ve Michonne'un bildiklerinden farklı bir dünyada önce ölülerle, sonra da yaşayanlarla mücadelesinin anlatıldığına dikkat çekildi.

The Walking Dead serisinin dördüncü ve sekizinci sezonunu arasında serinin başında yer alan Scott Gimple bu projenin de başında yer alacak. Lincoln ve Gurira da yapımın uygulayıcı yapımcılıklarını üstlenecek.

Rick Grimes karakteri dizinin ana karakterlerinden biri olmuş ve diziden 9. sezonda ayrılmıştı. Neredeyse 10 yıl boyunca karaktere can veren Lincoln de bu role dönmekten dolayı çok memnun olduğunu söyledi.

Kaynak : https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/tv/news/the-walking-dead-comic-con-andrew-lincoln-miniseries-b2129623.html
30
8
4
3
2
Emoji İle Tepki Ver
30
8
4
3
2