WhatsApp Business, Kısa Süre Sonra Bir Açılış Ekranına Sahip Olacak

5
2
2
1
0
WhatsApp'ın işletme sahipleri için geliştirilmiş olan versiyonu WhatsApp Business'ın iOS beta sürümü, yeni bir özelliğe kavuştu. Kısa bir süre sonra tüm kullanıcılara sunulacak olan bu özellik, WhatsApp Business'a yeni bir açılış ekranı getiriyor.

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın işletme sahipleri için geliştirmiş olduğu "WhatsApp Business", bugün pek çok işletme sahibi tarafından aktif olarak kullanılabiliyor. İşletme sahipleri, WhatsApp Business aracılığıyla müşterileri ile arasında olan iletişimi kolaylıkla sağlayabiliyorlar. Üstelik WhatsApp yetkilileri, uygulamanın normal sürümü üzerinde çalıştıkları kadar WhatsApp Business üzerinde de çalışıyorlar ve uygulamayı daha işlevsel bir hale getiriyorlar.

Kısa bir süre önce sizlere, WhatsApp Business'a yeni bir katalog özelliğinin geldiğinden bahsetmiştik. Şimdi ise WhatsApp Business'ın iOS beta sürümü, yeni bir özelliğe daha kavuştu. Yakın zamanda normal WhatsApp kullanıcıları için sunulan açılış ekranı, kısa bir süre sonra WhatsApp Business kullanıcıları tarafından da görüntülenebilecek. WhatsApp Business'ın bir sonraki kararlı iOS sürümü, yeni bir açılış ekranına sahip olacak.

WhatsApp Business

WhatsApp Business'ın yeni açılış ekranı, tıpkı normal WhatsApp'ın açılış ekranı gibi görünüyor. Kısa bir süre sonra kullanıcılar, WhatsApp Business'a giriş yapmak istediklerinde ekranın ortasındaki WhatsApp Business logosunu ve bu logonun alt kısmındaki "From Facebook" (Facebook'tan WhatsApp) ibaresini görecekler. Bu ibare, Facebook'un bir süredir kendisini aklamak için kullandığı yeni bir yöntem.

İşte WhatsApp Business'ın yeni açılış ekranı

WhatsApp Business

Kaynak : https://www.firstpost.com/tech/news-analysis/whatsapp-business-for-ios-to-soon-get-the-redesigned-splash-screen-report-7639331.html
5
2
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
5
2
2
1
0