Netflix Dizisi The Witcher, Dördüncü ve Beşinci Sezon İçin Onay Aldı!

27
3
2
1
0
Üçüncü sezonu haziran ayında yayınlanacak The Witcher'ın dört ve beşinci sezon için Netflix'ten onay aldığı açıklandı. Ancak yeni sezonların seyirci ile ne zaman buluşacağı belli değil.

Netflix'in 2019 yılında hayata geçirdiği The Witcher dizisi ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Dizinin kast yönetmeni olarak görev yapmakta olan Sophie Holland, dizinin iki sezon daha Netflix'ten onay aldığını duyurdu. Yani ilk aşamada yedi sezon olacağı açıklanan dizide, şu an için her şey yolunda ilerliyor.

Sophie Holland tarafından yapılan açıklama, aslında Liam Hemsworth'un diziye dahil olması ile ilgiliydi. "Liam Hemsworth ile dördüncü sezonun çekimlerine başlamak üzereyiz ve orada olacak. Kısa bir boşluktan sonra beşinci sezona geçeceğiz." diyen Holland, bu açıklama ile dizinin en az iki sezon daha Netflix kullanıcılarıyla buluşacağını ilan etmiş oldu.

The Witcher üçüncü sezonu için de fazla zaman kalmadı!

The Witcher üçüncü sezon

İlk sezonu 2019, ikinci sezonu 2021'de yayınlanan dizinin üçüncü sezonu, iki kısım halinde yayınlanacak. Bu süreç, 29 Haziran'da başlayıp, 27 Temmuz'da tamamlanacak. Bu tarihten sonra dördüncü sezon için ne kadar bekleyeceğimiz ise şimdilik belli değil. Sophie Holland tarafından yapılan açıklama dördüncü sezon çekimlerinin henüz başlamadığını ilan ettiğinden, önümüzde yine birkaç yıllık bekleme süresi oluşabilir.

Bu arada; The Witcher'ın 7 sezon olacağı açıklanmış olsa da bunun hiçbir garantisi yok. Netflix, dizinin kazancından memnun olmaması halinde projeyi iptal edebilir. Tüm bunları göz önünde bulunduracak olursak; The Witcher hayranlarının en azından iki sezonu daha garanti altına aldıklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. 

The Witcher üçüncü sezonu ile ilgili detaylı bilgi ve fragman için:

Kaynak : https://redanianintelligence.com/2022/09/12/netflix-seemingly-greenlights-the-witcher-season-4-and-5/
27
3
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
27
3
2
1
0