• Anasayfa
  • Mobil
  • Xiaomi Mi 9’un Türkiye Lansmanı 28 Mart’ta İstanbul'da

Xiaomi Mi 9’un Türkiye Lansmanı, 28 Mart’ta Gerçekleştirilecek

32
2
1
1
0
Geçtiğimiz yıl Türkiye pazarına giriş yapan Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, 28 Mart’ta İstanbul’da özel bir etkinlik düzenleyecek. Firmanın üst düzey yetkililerinin de katılacağı etkinlikte, geçtiğimiz hafta tanıtılan Xiaomi Mi 9’un Türkiye lansmanı da düzenlenecek.

Xiaomi, akıllı telefon piyasasındaki hızlı yükselişini Türkiye gibi pazarlardaki başarısına borçlu. Zira daha resmi satışları başlamadan bile tedarikçiler yoluyla binlerce satış yapan firma, yaklaşık 1 yıldır Türkiye pazarında bulunuyor.


Geçtiğimiz hafta tanıtılan ve satışa sunulan Xiaomi Mi 9’un Türkiye’ye özel bir lansmanı gerçekleştirilecek. Firmanın bölgesel pazarlama direktörü Steven Wang ve Ürün Müdürü Donavan Sung’un katılımıyla gerçekleştirilecek etkinlikte Xiaomi etiketli diğer amiral gemilerini de göreceğiz.

Etkinliğin tarihi belli olsa da henüz Xiaomi cephesinden nerede gerçekleştirileceğine ilişkin bir açıklama yapılmış değil.

Etkinliğin ardından Xiaomi Mi 9 dahil diğer cihazların şimdilik sadece İstanbul’da bulunan iki resmi mağazada ve perakende zincirlerde satışa sunulması bekleniyor.

Kaynak : http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/xiaomiden-turkiyedeki-kullanicilara-28-mart-surprizi-41149752
32
2
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
32
2
1
1
0