Yaşlı Bir Kadını Önce Ağlatıp Sonra Sevindiren Türk YouTuber'lara Tepki [Video]

202
27
10
9
2
"İyilik Akımı" başlıklı videolarıyla tanınan Emirhan Özhan ve İbrahim Yılmaz isimli YouTuber'lar, son videolarıyla tepki topladı. Seyyar satıcı yaşlı bir teyzeyi ağlatan YouTuberlar, video sonunda teyzeyi sevindirmelerine rağmen tepkilerden kaçamadılar.

Dünyanın en popüler çevrimiçi video platformu YouTube'da her gün yeni bir içerik tartışmaların odağına oturuyor. İçerik oluşturucular, daha çok izlenme sayısına ulaşabilmek için ellerinden geleni yaparken, bu anlamda yapılan bazı paylaşımlar zaman zaman tepki gösterilmesine sebep olabiliyor.

Bu kez tepki çeken bir video, YouTuber Emirhan Özhan ve İbrahim Yılmaz tarafından paylaşıldı. Seyyar satıcıların yanlarına giderek onlara ceza yazacaklarını söyleyen YouTuber'lar, esas amaçları ceza yazmak olmasa da kullanıcıların sert tepkileriyle karşılaştılar. Bu tepkilerin esas nedeniyse, YouTuber'ların yaşlı bir kadını ağlatmalarıydı.

Video

YouTuber'ların "İyilik Akımı" manşetiyle çektiği videolar, internette oldukça popüler. Ancak bu videoların sonuncusu, sosyal medya kullanıcılarının tepkilerine neden oldu. YouTuber'ların yaşlı kadını ağlatmaları, insanların tepkisine yol açtı.

YouTuber'lar, seyyar satıcıların yanına giderek zabıta olduklarını söylüyor, seyyar satıcılığın yasak olması nedeniyle de satıcılara ceza yazacaklarını söylüyorlardı. Ancak YouTuber'ların esas amacı, paraya ihtiyaç duydukları için seyyar satıcılık yapan vatandaşlara 900 TL yardımda bulunmaktı. İşte tam da bu esnada bir teyzenin gözyaşları, toplumda pek de hoş karşılanmadı.

Sizlerle az sonra paylaşacağımız görüntülerde, çaresiz teyzenin ağladığı anları göreceksiniz. Teyze, her ne kadar ağladıktan sonra sevindirilmiş olsa da o anlar, yüreğinizi burkacak türden.

İşte yaşlı bir kadının ağlamasına yol açan "İyilik Akımı" videosu

Kaynak : https://onedio.com/haber/once-zabita-oldugunu-ima-ederek-seyyar-satici-teyzeyi-korkutan-ardindan-ise-900-tl-hediye-eden-youtuber-in-sosyal-deneyi-tepki-cekti-919603
202
27
10
9
2
Emoji İle Tepki Ver
202
27
10
9
2