Twitch Yayıncısı Amouranth, '18+ Yayın' Yapmak İçin Tehdit Edildiğini Açıkladı: Tehdit Edenin Kim Olduğu da Belli!

94
26
7
5
4
Twitch'in en ünlü isimlerinden Amouranth, son yayınında bazı çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yayıncı, evli olduğunu ve eşi tarafından tehditlerle yayın yapmaya zorlandığını paylaştı.

Twitch’in en ünlü ve tartışmalı isimlerinden birisi olan yayıncı Amouranth, platformdaki 'müstehcen' yayınlarıyla pek çok kişinin tepkisini topluyordu. Gerçek adı Kaitlyn Siragusa olan yayıncı, aynı zamanda müstehcen içerikleriyle OnlyFans’ın en popüler içerik üreticileri arasında da yer alıyor.

Yayıncı, bugünse fazlasıyla çarpıcı bir iddiayla gündeme geldi. Amouranth, yayını sırasında evli olduğunu, eşi tarafından rızası olmadan yayın yapmaya ve yüksek sayıda 'hot tube' olarak bilinen müstehcen içerikler üretmeye zorlandığını öne sürdü. Yayıncı, eşiyle olan mesajlaşmalarının bazı kısımlarını gösterdi.

İddiaya göre Amouranth, yayın yapmaya zorlanıyordu:

Söz konusu mesajlarda Amouranth’ın eşinin yayıncıyı tehdit ettiği, hakaretlerle yayın yapmaya zorladığı görülebiliyordu. Bununla birlikte mesajlarda Amouranth’ın 500 bin dolarını kuş barınağına bağışlayarak yok etmekle ve köpeklerini öldürmekle tehdit ettiği de gözüküyordu.

amouranth

Yayın sırasında telefonla aranan Amouranth’ın eşi, ilk etapta iddiaları yalanlasa da daha sonrasında yayıncının banka hesaplarında kontrol sahibi olduğunu kabul etti.

Güncelleme: Amouranth, güvende olduğunu açıkladı:

Amouranth, açıklamasından bir gün sonra açtığı yayınında durumu hakkında bir güncelleme geçti. Yayıncı, kendisinin ve evcil hayvanlarının güvende olduğunu, banka hesabına erişim sağladığını ve yasal ve duygusal destek aradığını açıkladı.

Amouranth’ın eşi kim?

Amouranth’ın eşinin adı ‘Nick Lee’ olarak paylaşılırken, ikilinin 2015 yılından bu yana evli olduğu kayıtlarda bulunabiliyor. Fakat bu evlilik, bugüne kadar çok az kişi tarafından biliniyordu. 

94
26
7
5
4
Emoji İle Tepki Ver
94
26
7
5
4