Türkiye'de Satılan Tüm Apple Ürünlerinin En İyisini Almak Kaç Para Tutuyor?

95
54
37
6
6
Tam donanımlı ve son teknoloji Apple ürünlerini bir araya toplamak hayal ettiğinizden daha zor olabilir. Bu içeriğimizde son teknoloji ve en üst düzey tüm Apple ürünlerini satın almak kaç TL ediyormuş Hep birlikte yakından bakıyoruz.

"Her şeyin en iyisini" alarak bir Apple ekosistemi oluşturmak birçoğumuzun hayali. Apple’ın el atmadığı alan kalmadığını göz önünde bulundurursak, bir Apple ekosistemi oluşturmak için almamız gereken birçok ürün ve aksesuar bulunuyor. Ev için bir Mac Pro, dışarıda çalışmak için MacBook Pro, iPad Pro ve cebimize bir iPhone 15 Pro Max derken liste uzadıkça uzuyor.

Peki son teknoloji en üst düzey Apple ürünleri kaç TL ediyor? Bu içeriğimizde en üst düzey Apple ürünlerinin fiyatlarına bakacağız.

Son teknoloji Apple ürünleri ve fiyatları:

 • Dizüstü bilgisayar: 16 inç MacBook Pro / 290.299 TL
 • Tablet: iPad Pro + Apple Pencil + Magic Keyboard / 116.727 TL
 • Telefon: iPhone 15 Pro Max 1 TB / 107.999 TL
 • Akıllı saat: Apple Watch Ultra 2 / 46.499 TL
 • Kulaklık: AirPods Max / 24.849 TL
 • TV: Apple TV 4K 128 GB / 7.029 TL

TOPLAM: 593.402 TL

16 inç MacBook Pro

16 inç macbook pro

 • Çıkış tarihi: 2023

Apple'ın Türkiye'deki en iyi dizüstü bilgisayarı 16 inç MacBook Pro. Bu arada; listeye masaüstü bilgisayar ve monitör ekleyemediğimiz için tek seçeneğiniz bu model. Apple, birkaç ay önce Türkiye'de Mac satmayı bıraktı.

12.9 inç iPad Pro 2021 + Apple Pencil + Magic Keyboard

ipad pro 2021

 • Çıkış tarihi: 2022

Eğer dizüstü bilgisayar taşımak bana yetmez arada çantama iPad atıp işlerimi oradan hallederim diyorsanız, Apple ekosisteminde bir sonraki durağınız 2022 model iPad Pro olacaktır. Son yapılan yenilikler ve arayüz geliştirmeleri ile MacBook’ları aratmayan iPad Pro, Apple Pencil ve Magic Keyboard aksesuarları sayesinde dizüstü bilgisayar ile yaptığınız hemen hemen her şeyi yapmanıza olanak sağlıyor. Yaklaşık 13 inçlik ekran bir de Magic Keyboard ile birleşince iPad Pro; görsel tasarımdan, müzik prodüksiyonuna ve hatta 4K video kurgusuna kadar her şeyi halledebileceğiniz bir cihaz hâline geliyor.

iPhone 15 Pro Max 1 TB

 • Çıkış tarihi: 2023

Bir Apple ekosisteminin en vazgeçilmez parçası ise şüphesiz cep telefonu olacaktır. Dün gerçekleştirilen etkinlikte tanıtılan iPhone 15 Pro Max, bu ekosistemin ayrılmaz bir parçası. Bugüne kadarki en iyi iPhone!

Apple Watch Ultra 2 

Apple Watch Ultra 2

 • Çıkış tarihi: 2023

Bir Apple ekosistemi kurarken yokluğunu hissetmeyeceğiniz tek şey aksesuar bolluğu olacaktır. Özellikle iPhone 15 Pro Max telefonunuzla mükemmel bir ikili olacak yegâne aksesuar ise kolunuza takacağınız Apple Watch Ultra 2. Uyurken, spor yaparken ve aklınıza gelebilecek diğer her türlü aktiviteniz sırasında yanınızda olan Apple Watch, telefonunuzun yanınızda olmadığı zamanlarda da hayat kurtarıyor. Tabii bu model, Series 8'den farklı olarak çok daha yüksek dayanıklılığa yer veriyor.

AirPods Max

AirPods Max

 • Çıkış tarihi: 2020

Bu kadar aksesuarı bir araya topladıktan sonra sessiz sedasız müzik dinlemek ve çalışmak için bir de kaliteli bir kulaklığa ihtiyacınız olacaktır. Eğer amacınız çevre gürültüsünü minimuma indirmek ise AirPods Max, Apple ekosisteminizin önemli aksesuarlarından biri hâline gelecektir. Bunun nedeni ise AirPods Max’in son teknoloji Aktif Gürültü Engelleme ile birlikte gelmesi. AirPods Max, her iki tarafta bulunan ve her biri 10 ses çekirdeğine sahip olan Apple H1 çipleri sayesinde aktif dinleme ve adaptif EQ teknolojilerini de sunuyor. Aynı zamanda bu çiplerdeki sensörler sayesinde Apple, dinamik kafa izleme özelliği ile birlikte uzamsal ses teknolojisini de kullanıcılara sunuyor.

Apple TV 4K

Apple TV 4K

 • Çıkış tarihi: 2022

Son olarak bir iş gününü geride bıraktınız ve tek istediğiniz arkanıza yaslanıp biraz sevdiğiniz programları seyretmekse, Apple TV 4K her zaman bir kumanda kadar yakınınızda olacaktır. A15 Bionic çip ile gelen Apple TV 4K versiyonu, Dolby Vision ve Dolby Atmos teknolojilerini destekliyor. Son olarak Apple TV ile kurduğumuz yani en azından kağıt üzerinde kurabildiğimiz Apple ekosisteminin son parçasını da tamamlamış oluyoruz.

Ürünlerin toplam ABD fiyatı ne kadar?

 • Dizüstü bilgisayar: 16 inç MacBook Pro / 7.199 dolar
 • Tablet: iPad Pro + Apple Pencil + Magic Keyboard / 2.748 dolar
 • Telefon: iPhone 15 Pro Max 1 TB / 1.599 dolar
 • Akıllı saat: Apple Watch Ultra 2 / 799 dolar
 • Kulaklık: AirPods Max / 549 dolar
 • TV: Apple TV 4K 128 GB / 149 dolar

TOPLAM: 13.043 dolar

Wonderlust etkinliğinde tanıtılan tüm ürün ve teknolojiler:

95
54
37
6
6
Emoji İle Tepki Ver
95
54
37
6
6