Chrome’da İnternet Olmadan Oynayabileceğiniz 10 Oyun!

59
21
19
11
7
Chrome’da internetiniz olmadan da oynayabileceğiniz 10 oyunu sizlere sıraladık.

Günümüzde mobil cihazlarımıza veya bilgisayarımıza indirdiğimiz oyunların genellikle internet gereksinimi duyduğunu biliyoruz. Bunun yanı sıra, başlıca sebebepleri arasında oyun içersinde elde ettiğiniz puanların siteye paylaşılması veya sadece online mod’unun olması yer alıyor. Sizlere bu içeriğimizde internete gereksinim duymadan Google Chrome üzerinden oynayabileceğiniz 10 oyunu, linkleri ile birlikte sıraladık. 

1. Tank Riders 

3 boyutlu bir savaş oyunu olan Tank Riders’ı buradan edindiğiniz taktirde kendi savunmanızı kurabilir, kazanacağınız savaşlar sonrası seviyeler atlayabilirsiniz. 

2. Funky Karts

Funky Karts oyununu buradan edinerek zorlu objeleri aşarak, sizlere sunulan son seviye olan 48. aşamaya kadar yükselmeye çalışacaksınız.

3. Basket & Ball Buradan edinebileceğiz oyun ile nesnelerin üzerinden zıplayarak ilerleyebilir, düşerseniz de baştan başlayabilirsiniz. 

4. Mancala

Klasik bir oyun olan Mancala’yı buradan edinerek taşları 3 zorluk seviyesine göre olması gereken yerlere dizebilirsiniz. 

5. Solitaire

Hepimizin Windows’dan bildiği o efsane kart oyununu buradan edinebilir, ve kendinizi geliştirerek işin ustası olabilirsiniz. 

6. Cut The Rope 

Şuradaki bağlantıdan edinerek oynayabileceğiniz oyundaki baloncukları patlatmak için oldukça iyi taktikler öğrenmeniz ve geliştirmeniz gerekiyor. 

7. 2048 

2048’i buradan edinerek, çeşitli sayı kombinasyonları ile yüksek puanlar elde edebilirsiniz.

8. Word Search Puzzle Game

Oyunu buradan edinerek, birleştirdiğiniz kelimelere veya değerlerine göre puanlar kazanabilirsiniz.

9. Link All

Hareket kombinasyonları yapıp, kendinizi oyun içerisinde geliştirebileceğiniz bu minik oyunu buradan edinebilirsiniz. 

10. Polycraft

Kendi kasabanızı kurup oynayacağınız oyunu buradan indirebilir, Google hesabınızla giriş yapmanız halinde oyundaki 'kaydet’ fonksiyonunu kullanabilirsiniz. 

Kaynak : http://www.makeuseof.com/tag/no-internet-awesome-free-chrome-games-play-offline/
59
21
19
11
7
Emoji İle Tepki Ver
59
21
19
11
7