Disney, The Mandalorian'ın İlk Fragmanını Yayınladı

5
2
1
0
0
Disney, D23 Expo etkinliğinde yeni Star Wars dizisi The Mandalorian'ın ilk fragmanını yayınladı.

Disney, uzun zamandır beklenen Star Wars orjinal serisi The Mandalorian'ın ilk fragmanını yayınladı. Kaliforniya’daki D23 Expo fuarı sırasında Jon Favreau, diziden gösterilecek ilk görüntüleri göstermek için sahneye çıktı. 

Yayınlanan fragmanda Mandalore gezegeninden gelen kahramanımızı görüyoruz. Bu yalnız savaşçı, galaksinin bir ucundan diğerine sürekli dolaşmakta. Dizinin yaratıcısı Favreau ise New Republic (Yeni Galaktik Cumhuriyet)’ten hiçbir gücün onu durduramayacağını aktardı. Yayınlanan fragmanda yer alan sahnelere bakacak olursak bu varsayımın oldukça doğru olduğunu söyleyebiliriz.

The Mandalorian dizisinin başrolünü Game of Thrones ve Narcos dizilerinden tanıdığımız Pedro Pascal oynarken Breaking Bad’teki Gus rolüyle tanıdığımız Giancarlo Esposito, Deadpool’da Angel Dust rolüyle tanıdığımız Gina Carano ve Rocky’de Apollo Creed rolüyle tanıdığımız Carl Weathers gibi isimler de oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Favreau, dizinin Return of the Jedi’dan yedi yıl sonraki zamanda geçeceğini söyledi. Bu da demek oluyor ki The Force Awakens’ın 23 sene öncesini göreceğiz. The Mandalorian, Disney+’da 12 Kasım’dan itibaren izlenebilecek.

the mandalorian

Disney, Mandalorian fragmanının yanı sıra Disney+’a gelecek diğer dizileri de açıkladı. Bu diziler içerisinde Ms. Marvel, She-Hulk ve Moon Knight dizileri de yer alıyor. Disney etkinlik sırasında Star Wars hayranlarını sevindiren bir sürpriz daha yaptı ve Ewan McGregor’u sahneye davet ederek Obi-Wan Kenobi karakterine tekrar hayat vereceğini resmileştirdi.

5
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
2
1
0
0