Üvey Kızıyla Çocuk Yapan Elon Musk'ın Babası, Oğluyla Gurur Duymadığını Açıkladı: Tamam da Neden?

46
7
3
2
0
Elon Musk'ın babası Errol Musk, katıldığı bir radyo programında Elon Musk'tan gurur duymadığını paylaştı. Errol Musk, üvey kızıyla ilişkiye girmesi ve çocuk yapması hakkında da yeni bir açıklama yaptı.

Geçtiğimiz hafta kendisinden 41 yaş küçük üvey kızıyla çocuk yaptığını açıklayarak ve ‘Dünyada olmamızın tek nedeni üremek’ diyerek gündeme oturan Elon Musk’ın babası Errol Musk, bugün şoke eden bir açıklama daha yaptı. Errol Musk, dünyanın en zengin insanı olan oğlundan gurur duymadığını paylaştı.

Avustralya radyosunda The Kyle and Jackie O Show’a katılan baba Musk, Elon’ın başarılarıyla gurur duyup duymadığı sorusuna “Hayır. Bilirsiniz, uzun zamandır çok şey yapan bir aileyiz, birdenbire bir şeyler yapmaya başlamış gibi değiliz.” ifadelerini kullandı. Yani baba Musk, birnevi Elon Musk'ın başarılarının kendileri için bir nevi 'sıradan' olduğunu paylaştı.

Tesla ve SpaceX, Elon Musk'ın istediği konumda değil:

elon musk

Bu açıklamalarının ardından Errol Musk, Elon Musk’ın çeşitli şirketleri hakkında olmak istediği yerden ‘geride’ kaldığını hissettiğini paylaştı. Elon’ın bu durumdan mutlu olmadığını belirten Errol, sözlerine şu şekilde devam etti:

“İlerleme konusunda hüsrana uğradı ve bu anlaşılabilir bir durum. Kulağa çılgınca geldiğini biliyorum ama biz aile olarak böyle düşünmeye meyilliyiz. Şimdi 50 yaşında ve ben onu hala küçük bir çocuk olarak görüyorum. Ama o 50 yaşında, yani yaşlı bir adam.”

Bu sözlerinin ardından baba Musk, Elon Musk’ın kardeşi Kimbal Musk içinhayatımın gururu ve sevinci” ifadelerini kullandı. Errol, 700 milyon dolarlık net servete sahip olduğu düşünülen Kimbal’ın bir milyarder olduğunu da öne sürdü.

Üvey kızıyla yaşadığı ilişki yeniden gündeme geldi:

errol musk

Röportaj sırasında Errol Musk’ın üvey kızıyla yaşadığı ilişki bir kez daha gündeme getirildi. Errol, üvey kızı Jana Bezuidenhout ile ilişkiye girmesinin ‘tamamen normal’ olduğunu paylaştı.

Elon Musk kimdir, bugünlere nasıl geldi merak ediyorsanız hemen aşağıdaki videomuzu izlemenizi tavsiye ederiz...

Kaynak : https://www.theguardian.com/technology/2022/aug/01/elon-musk-father-interview-not-proud-errol-family
46
7
3
2
0
Emoji İle Tepki Ver
46
7
3
2
0