• Anasayfa
  • Oyun
  • Fortnite 8.40 Güncelleştirme Notları Yayımlandı: Yenilikler

Fortnite 8.40 Güncelleştirme Notları Yayımlandı: İşte Gelen Tüm Yenilikler

18
3
2
1
0
Ünlü hayatta kalma oyunu Fortnite, 8.40 sürümü ile geliyor. Birçok yeniliğin getirildiği güncelleştirmenin detayları açıklandı.

Fortnite, oyuncuları yakından ilgilendirecek yeniliklerle dolu 8.40 güncellemesini yayımladı. Yeni modların, silahların ve bir çok özelliğin getirildiği güncelleştirmenin tüm detayları belli oldu. İşte oyuna getirilecek olan yenilikler;

Modlar

Fortnite'a 8.40 ile iki yeni mod getiriliyor. Zafer Göklerledir ve Yemek Savaşı: Kızartma Cephesi olarak isimlendirilen bu iki mod, geçici bir süre için oyunda yerlerini alacaklarlar. Zafer Göklerdedir modu ile kullanıcılar, uçaklarla savaşacaklar ve son kalan olmaya çalışacaklar. Uçaklar yerde olamayacak ve yere inen uçaklar çok kısa sürede patlayacak.

Yemek Savaşı: Kızartma Cephesi moduyla ise oyuncular haritanın iki tarafına yerleştirilecek. Haritanın ortasında bir bariyer ve kullanıcıların bu bariyeri aşması mümkün değil. Bir süre sonra yerden lavlar yükselecek ve bariyerlerin kalkmasıyla birlikte oyuncular savaşmaya başlaycaklar. Alanınızı lavlardan korumak için sağlam yapıların kurulması gerekiyor.

Silahlar

Önceki sezonlarda olan ve pek çok oyuncunun severek kullandığı yumurta fırlatıcı görünüşü değiştirilerek oyuna yeniden dahil edilmiş. Bir de yeni piyade tüfeği 8.40 güncelleştimesi ile geliyor.

Oynanış

Oyun içerisine köpekler yerleştirilmiş ve oyuncular, bu köpekleri sevebiliyorlar. Ayrıca yeni bir gösterge paneli eklenmiş durumda. Karakter saklandığında gizlenen göstergeler küçültülmüş. 

Performans İyileştirmeleri ve Hata Düzeltmeleri

Eski işlemcilerin kullanıldığı bilgisayarlarda performans iyileştirilmesine gidilmiş. Ayrıca oyunda bulunan pek çok hata da düzeltilmiş durumda. Bazen 8. sezona ait videonun oynatılmaması sorunu, pompalı tüfek seslerinin gelmeme sorunu ve rakiplere kurulan tuzakların duvarların içerisine yerleştirilerek görünmez olmalarına sebep olan hatalar da giderildi.

Kaynak : https://gadgets.ndtv.com/games/news/fortnite-8-40-patch-notes-air-royale-food-fight-deep-fried-limited-time-modes-2024471
18
3
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
18
3
2
1
0