• Anasayfa
  • Sinema
  • Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Fragmanı: Çanlar Kimin İçin Çalıyor?

26
8
3
2
2
Game of Thrones dizisinin final bölümüne ait fragman yayınlandı. Dizinin finalinde olacaklar dair ipuçlarını burada görmek mümkün.

Game of Thrones dizisi 19 Mayıs’ta final bölümüyle ekrana gelecek. Oldukça karanlık ve acımasız bir dünyada geçen dizinin son bölümü için bir tanıtım videosu yayınlandı.

Videoyu izlemek ve anlamak için elbette bir önceki bölümü izlemiş olmak gerekiyor. 12 Mayıs’ta yayınlanan bölümü izlememiş olanlar için bu kısa videoda spoiler olabilecek görüntüler var. İzlemiş olanlar ya da spoilerleri önemsemeyenler ise okumaya devam edebilir.

Dizinin son bölümün adı “The Bells/Çanlar” olacak. Bölüm önizlemesinde beşinci bölümdeki kanlı savaştan geriye kalanları görüyoruz.

Beşinci bölümde ejderhaların kökenini öğrendik, kardeş kavgasını izledik ve pek çok karakterin ölümünü gördük. Bölümü anlatmak ayrı bir yazı konusu olur ancak özetini iki kelimeyle yapmak mümkün: Ölen ölene. Daenerys de ona biçilen Deli Kraliçe pozisyonuna ilerleyişini sürdürüyor.

Oldukça popüler olan dizinin final sezonunun altı bölüm olacağı açıklandığında serinin hayranları oldukça üzülmüştü. Öte yandan son iki bölümün her biri 1 saat 20 dakika kadar sürdüğü için toplam izleme süresi bakımından çok da fark eden bir şey yok.

Game of Thrones’un final bölümü 19 Mayıs’ta HBO’da olacak.

Kaynak : https://www.cnet.com/news/game-of-thrones-series-8-episode-6-trailer-whos-left-to-die-series-finale/
26
8
3
2
2
Emoji İle Tepki Ver
26
8
3
2
2