• Anasayfa
  • Oyun
  • GTA Online Los Santos Yaz Güncellemesi Yarın Geliyor

GTA Online'a Yepyeni Otomobiller Getirecek Los Santos Yaz Güncellemesi Yarın Geliyor

68
8
6
5
5
GTA Online oyuncularına bir dizi yeni görev, bir düzine kadar yeni otomobil ve daha pek çok içerik sunacak olan Los Santos Yaz Güncellemesi yarın itibarıyla yayınlanacak.

Rockstar’ın eskimeyen oyunu Grand Theft Auto (GTA) 5’in çok oyunculu yan oyunu diyebileceğimiz GTA Online, Los Santos Yaz Güncellemesi ile oyunculara yepyeni içerikler sunmaya hazırlanıyor. 

11 Ağustos (yarın) itibarıyla oyunculara sunulacak olan Los Santos Yaz Güncellemesi, Galaxy Super Yacht sahiplerine tek başlarına ya da maksimum üç arkadaşlarıyla tamamlayabilecekleri bir görev serisi getirecek.

gta online

Güncelleme ile birlikte Diamond Casino & Resort’a Adversary Mod gelecek ve ortam ısınacak. Daha da önemlisi oyuna bir düzine yeni spor, off-road ve açık teker otomobil eklenecek. Oyuncular, web site üzerinden bu araçları sipariş edebilecekler.

gta online

Formula tarzı açık teker otomobil gelir de yarışlar eksik kalır mı? Yeni açık teker otomobil ile yarışlara katılabilecek ya da kendi yarışınızı oluşturmak üzere parkur belirleyebileceksiniz.

gta online

Oyuna bir dizi düzeltme ve iyileştirme de getirecek olan Los Santos Yaz Güncellemesi ile yeni haftalık etkinliklerin ve ödüllerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kaynak : https://www.rockstargames.com/newswire/article/61663/Los-Santos-Summer-Special-Coming-August-11th
68
8
6
5
5
Emoji İle Tepki Ver
68
8
6
5
5