80'li Yılların Efsanesi 'He-Man', Yeni Bir Diziyle Netflix'e Geliyor

25
4
2
1
0
Yayınlandığı ilk yıllardan itibaren animasyonseverler için bir klasik haline gelen He-Man, şimdi de Netflix'e geliyor. Kevin Smith imzalı He-Man serisinin ismiyse Masters of the Universe: Revelation olacak.

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix, bünyesine yeni içerikler eklemeye hız kesmeden devam ediyor. Platforma eklenecek son dizi ise 80'li yıllardan itibaren hayatımızın içerisinde yer alan bir animasyon klasiği.

Netflix'in üzerinde çalıştığı yeni animasyon dizisi, "Masters of the Universe: Revelation" olarak isimlendirildi ve bu animasyon dizisiyle 80'li yılların popüler "He-Man" evrenine yeniden giriş yapıyoruz.

netflix dizi

Netflix'in üzerinde çalıştığı yeni animasyon dizisinin yapımcı ismi 1994 yapımı "Clerks" (Tezgahtarlar) isimli filmle adını duyuran ve başarılı bir çıkış yakalayan Kevin Smith. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Smith, yeni dizinin bir devam serisi niteliğinde olacağını açıkladı. Smith, Masters of the Universe: Revelation'ın He-Man ile İskeletor arasındaki son savaş olabileceğini vurguladı.

Netflix'in yeni animasyon dizisi Masters of the Universe: Revelation, Mattel Television tarafından hazır hale getirilecek. Mattel Television'ın geçmiş yıllardaki He-Man çalışmaları düşünüldüğü zaman, bu animasyon klasiğinin yeni versiyonunun orijinaline bağlı kalınarak hazırlanacağını söylemek mümkün görünüyor. 

Dizinin animasyon çalışmalarıysa Netflix'in 2017 yapımlarından bir tanesi olan "Castlevania"nın animasyonlarını oluşturan "Powerhouse Animation" tarafından yapılacak. 

Netflix, dizinin varlığını duyurdu ancak He-Man efsanesinin seyircilerle ne zaman buluşacağına dair bir açıklamada bulunmadı. Bu yüzden Masters of the Universe: Revelation için kesin bir çıkış tarihi ne yazık ki şu an için yok.

Kaynak : https://www.engadget.com/2019/08/18/netflix-he-man-kevin-smith/
25
4
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
25
4
2
1
0